[ad_1]

شرکت های صادر کننده به اتحادیه اروپا می گویند که دولت آنها را تشویق کرده است تا شعبات خود را در اتحادیه اروپا ایجاد کنند تا از تاخیرهای ناشی از قوانین جدید تجاری جلوگیری کنند. در همین حال ، وضعیت سفارت اتحادیه اروپا در لندن همچنان باعث ایجاد اصطکاک بین دو طرف کانال می شود.

تنش بین بروکسل و لندن بر سر وضعیت سفارت اتحادیه اروپا در پایتخت انگلستان ادامه دارد ، که به دلیل همه گیری و اثر Brexit دشوارتر می شود.

روز دوشنبه ، 25 ژانویه ، به دنبال جلسه وزرای خارجه اتحادیه ، نماینده عالی اتحادیه اروپا بورل درباره امتناع دولت انگلیس از به رسمیت شناختن هیئت اتحادیه اروپا در لندن: “چشم انداز روشنی از کشورهای عضو وجود دارد. این یک پیام دوستانه نیست که انگلستان بلافاصله پس از خروج از اتحادیه اروپا برای ما ارسال کرده است. ” رئیس دیپلماسی اروپا تأکید کرد که “اگر همه چیز به همین ترتیب ادامه پیدا کند ، دیگر چشم انداز خوبی وجود ندارد” ، اما همچنین افزود که “اطمینان دارد که می تواند موضوع را با دوستان ما به روشی رضایت بخش روشن کند”.

بورل افزود: “ما نمی پذیریم كه انگلیس تنها كشور در جهان باشد كه نمایندگان اتحادیه اروپا را به رسمیت نمی شناسد.” وزرای خارجه اروپا ، به نوبه خود ، می توانند با پایین آوردن مقام رئیس جدید نمایندگی انگلیس در بروکسل ، لیندسی کرویزدال-اپلبی ، که مسئولیت تیم بارو را بر عهده گرفت ، مقابله به مثل کنند. انگلستان همان سطح دیپلماتیک (درجه 3) Croisdale-Appleby را برای مأموریت های خود در پاریس و برلین تعیین کرد ، اگرچه تعریفی که برای هیئت خود در واشنگتن ارائه داده بود را برآورده نمی کند.

با ادامه اختلافات بین لندن و بروکسل در مورد دفتر مرکزی دیپلماتیک ، مشکلات تجاری پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پس از Brexit همچنان ادامه دارد.

اول بهت میگم بری ، بعد میگم برگرد

شرکت های بریتانیایی صادر کننده به اتحادیه اروپا می گویند که آنها توسط دولت تشویق شده اند تا شعبات خود را در اتحادیه اروپا ایجاد کنند تا از ایجاد اختلال و تأخیر به دلیل قوانین جدید تجاری که بر انگلیس تأثیر می گذارد جلوگیری کنند. شرکت ها تحت تأثیر تعرفه های جدید ، هزینه های اضافی و روش های اداری قرار می گیرند ، که برخی از آنها را مجبور به جلوگیری از صادرات به اتحادیه اروپا ، به ویژه شرکت هایی که با محصولات تازه کار می کنند ، می کند.

سایت تلویزیونی انگلیس گزارش داد که شرکت لبنی Cheshire Cheese Company گفته است که یک کارمند به او توصیه کرده است برای حل این مشکل به اتحادیه اروپا برود.

این شرکت در سال 2020 در اروپا پنیری به ارزش بیش از 180،000 پوند فروخته و در اوایل سال 2021 کشف کرده است که هر جعبه هدیه 25-30 پوندی کالایی که برای مصرف کنندگان در سراسر قاره ارسال می کند ، اکنون از یک گواهی بهداشت تایید شده توسط دامپزشک با قیمت of 180

“من برای مشاوره با وزارت محیط زیست ، غذا و امور روستایی صحبت کردم. به من گفتند که تنها راه حل ایجاد مرکز پیاده سازی در اتحادیه اروپا است که بتوانید جعبه ها را بسته بندی کنید. ” Bbc.

شوخی گزارش شده توسط شبکه رادیویی و تلویزیونی این است که این شرکت از Brexit (و همچنین بسیاری دیگر) پشتیبانی می کند ، اما اکنون در تلاش است مرکزی را در فرانسه ایجاد کند که بتواند بازار اروپا را جستجو کند.

“خرده فروشان انگلیسی که به اتحادیه اروپا صادر می کنند نیز شکایت دارند که وقتی مشتریان بلوک کالاهای خریداری شده به صورت آنلاین را پس می دهند ، تحت تأثیر هزینه های ناپایدار قرار می گیرند. این به دلیل هزینه های جدید ترخیص کالا از گمرک است که توسط شرکت های حمل و نقل متحمل شده است “و” برخی از خرده فروشان همچنین هشدار داده اند که ممکن است لباس های گیر کرده در مرزها را بسوزانند زیرا ارزان تر از بردن آنها به خانه است. ” Bbcدر حالی که آنها از تجربه Ulla Vitting Richards ، که برند مد پایدار Vildniso را اداره می کند ، گزارش دادند و هفته گذشته اعلام کردند که صادرات به اتحادیه اروپا (سریعترین رشد بازار برای بخش خود) را به دلیل مقررات جدید اعمال شده توسط Brexit متوقف کرده است.

وی افزود این بار توسط نماینده وزارت تجارت بین الملل (DIT) به وی توصیه شده است كه یك مركز توزیع كمك ایجاد كند. ویتینگ ریچاردز گفت: “او به من گفت که بهترین کار این است که موجودی کالا را به یک انبار در آلمان منتقل کرده و آنها را وادار کند تا با آن مقابله کنند.”

وزارت تجارت بین الملل گفت Bbc که “این یک سیاست دولتی نیست که به شرکت های انگلیسی برای راه اندازی مراکز اروپایی توصیه کند.” DIT همچنین می گوید که “اطمینان می دهد که همه کارمندان اطلاعات را به درستی منتقل می کنند”.

موضوعات مربوط به انتقال به اتحادیه اروپا توسط مشاوران بلیک روتنبرگ مطرح شده است که می گویند هزاران شرکت انگلیسی برای ادامه صادرات به بازارهای اروپا مجبور به استفاده از این روش ها هستند. به گفته كارشناسان ، مشكلاتي كه شركت هاي اروپايي نيز با پايان مهلت تحميل قوانين خاصي روبرو خواهند شد. در حقیقت ، برخی از صادرکنندگان اتحادیه اروپا در حال حاضر به دلیل اتهامات مالیات بر ارزش افزوده جدید ، کالاهای خود را به انگلیس متوقف کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *