[ad_1]

Xiaomi messo nella Blacklist dagli Stati Uniti15 Н

با اينكه دونالد ترامپ دیگر رئیس جمهور ایالات متحده نیست، به شلیک صفر به شرکت های چینی ادامه می دهد. رویترز امروز گفت که 9 شرکت چینی به دلیل ادعای ارتباط با ارتش چین در لیست سیاه قرار دارند. یکی از شرکت های موجود در این لیست است تولید کننده تلفن شیائومی ، که اکنون در تولید تلفن های هوشمند رتبه سوم جهان را دارد. همچنین دولت شیائومی در لیست سیاه قرار دارد.

سرمایه گذاران آمریکایی باید سهام خود را در هر یک از شرکت های در لیست سیاه تا 11 نوامبر 2021 بفروشند. سهام شیائومی در ایالات متحده به صورت رسیدهای سپرده گذاری (ADR) خارج از بورس معامله می شود. به عنوان مثال امروز آنها 7.54٪ از دست دادن خبر را از دست دادند. رویترز موفق شد سندی را مشاهده کنید که در آن 9 شرکت چینی به لیست سیاه اضافه شده اند و علاوه بر شیائومی ، سازنده هواپیما Comac را نیز شامل می شد.

شیائومی در لیست سیاه آمریکا قرار دارد

در طی چهار سال ریاست جمهوری آقای ترامپ ، وی شرکت خدمات تلفن و شبکه چینی ZTE را در لیست شرکتهایی قرار داد که باید از آنها اجتناب کند. در نتیجه ، این شرکت مجاز به خرید قطعات زنجیره تأمین خود در ایالات متحده نبود ، ZTE را به دردسر انداخت. در حال بسته شدن مورد اخیر ، ZTE توسط شخصی که هرگز انتظارش را نداشت نجات یافت.

با کمال تعجب رئیس جمهور ترامپ این پیام را در توییتر منتشر کرد تعداد زیادی از کارگران ZTE در چین شغل خود را از دست داده اند. رئیس جمهور نوشت که وی به وزارت بازرگانی دستور داده است تا به ZTE برای بازگشت به کار کمک کند. “مشاغل زیادی در چین از دست رفته استترامپ در توییتر خود نوشت. سرانجام ، ایالات متحده و ZTE به توافق رسیدند و این شرکت دوباره ساخت تلفن های هوشمند را آغاز کرد.

در ماه مه 2019 ، ایالات متحده هواوی را در شرکت های “خطرناک” گنجاند. این شرکت دسترسی به تأمین کنندگان آمریکایی را که برای آنها وجود دارد از دست داده است سال گذشته بیش از 18 میلیارد دلار هزینه کرد. بزرگترین ارائه دهنده آمریکایی که به Huawei از دست داد ، Google بود ، زیرا Huawei را مجبور کرد تا جایگزین خود را برای نسخه مجاز Android از Android استفاده کند. با نام Harmony OS ، می توانیم اولین سیستم عامل محلی هواوی را ببینیم روی یک تلفن هوشمند هنگامی که هواوی P50 Pro را در پایان سه ماهه اول امسال یا ابتدای سه ماهه دوم راه اندازی می کند. با این حال ، شیائومی هیچ یک از گوشی های خود را در بازار آمریکا فروخته است.

خیابان

منبع تصویر جلد: پیکسابای

لطفا از ما حمایت کنید و مثل ما !!

نویسنده مقاله: فرانچسکو منا

آواتار

نام من فرانچسکو است ، متولد سال 96. او فارغ التحصیل مهندسی مکانیک است و برای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک برای انرژی و محیط زیست در Federico II در ناپل تحصیل کرده است. اشتیاق افسار گسیخته به هر آنچه موتور دارد و سریع پیش می رود. برای کسب اطلاعات و همکاری ، به ایمیل [email protected] ایمیل ارسال کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.