[ad_1]

بسیاری از پیام های تبریک از طریق شبکه های اجتماعی برای تولد لیلیبت دایانا کوچک به دوک ساسکس رسیده است

مگان-مارکل ، شاهزاده هری

مگان مارکل و هری ، پدر و مادر جدید لیلیبت دیانا کوچک

تولد لیلیبت دیانا به دوک و دوشس ساسکس تبریک می گویم! آنجا ملکه، شاهزاده بر ولز و دوشس بر کورن وال و دوک و دوشس بر کمبریج آنها اخبار را تحسین می کنند لیلیبت یازدهمین نوه اعلیحضرت است.

لیلیبت دیانا ، از خانواده سلطنتی تبریک می گویم

با این توییت از حساب رسمی خانواده سلطنتی، خانواده سلطنتی انگلیس از تولد فرزند دوم شاهزاده هری و همسرش مگان استقبال می کنند. این زوج روز یکشنبه از تولد دختر بچه خود که جمعه گذشته در بیمارستان کلبه سانتا باربارا در کالیفرنیا متولد شد ، خبر دادند.

لیلیبت دیانا ، هنوز هیچ عکس رسمی وجود ندارد

در حال حاضر هیچ عکسی از مگان و هری در کنار نوزاد وجود ندارد: پیام با یک یادداشت رسمی ارسال شده است. در واقع ، دوکهای ساسکس ماههاست که شبکه های اجتماعی را رها کرده اند و فقط پس انداز کرده اندحساب اینستاگرامsussexroyalکه از مارس 2020 استفاده نکرده اند.

“ما با او تماس گرفتیم زنبق به افتخار مادربزرگش اعلیحضرت آنجا ملکهکه نام مستعار در خانواده است لیلیبتهری و مگان در یادداشتی توضیح دادند. “نام میانی او به احترام مادربزرگ محبوبش انتخاب شد ، یک شاهزاده خانم گمشده دایانا“ما در بیانیه مطبوعاتی خواندیم که او قبلاً یک پسر دارد ، آرچی کوچک ، دو ساله.

دوک و دوشس کمبریج نیز به این زوج سلام و احوالپرسی کردند. “ما از خبرهای خوب برای آمدن لیلی کوچک خوشحال هستیم. به هری ، مگان و آرچی تبریک می گویم. “ویلیام و کیت نوشتندحساب رسمی توییتر Kensington Royal. حتی پرنس چارلز و کامیلا از روایت رسمی خود گفتند: “ما برای آنها در این لحظه خاص بهترین ها را آرزو می کنیم.”

وی در اینستاگرام نوشت: “به پسر عموهای عزیز تبریک می گوییم … ما نمی توانستیم برای همه شما خوشحال باشیم.” پرنسس یوجین بر یورک، که در فوریه گذشته اولین فرزند خود ، آگوست را به دنیا آورد. در 21 مارس ، لوکاس فیلیپ ، سومین فرزند زارا ، دختر پرنسس آنا و همسرش مایک تیندال ، متولد شد. از این رو 2021 قبلاً آورده سه نوزاد سلطنتی در خانه ویندزور. سپس در پاییز ، شاهزاده خانم بئاتریس از یورک ، خواهر اوگنیا ، مادر خواهد شد.

هری مگان

© حق چاپ LaPresse – پخش ذخیره شد[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *