[ad_1]

آنجا لیگ نظر خود را در مورد تغییر دهید روسیه. و حداقل در اتحادیه اروپا آن را محکوم می کند ولادیمیر پوتین و طرف او برای مسمومیت است الکسی ناوالنی و چه اتفاقی برای حریف رئیس جمهور روسیه افتاد. در صحبت با پارلمان اروپا ، در واقع رئیس گروه هویت و دموکراسی که اتحادیه به آن تعلق دارد ، مارکو زانی، صریحاً پوتین و روسیه را محکوم می کند. در جریان بحث درباره آنچه برای حریف روسی اتفاق افتاد ، زانی گفت: “چقدر در ماه های اخیر با ماجرای ناوالنی زندگی کرد غیر قابل قبول است که دموکراسی باید از برخی اصول ، قوانین خاص پیروی کند و اتحادیه اروپا و کشورهای عضو اقدامات خوبی را در محکومیت آنچه اتفاق افتاده انجام دهند. و ما نمی توانیم به کشورهای نزدیک به خودمان که با آنها همکاری می کنیم و گفتگویی که از قوه قضائیه یا بالقوه حمله استفاده می کند ، اجازه دهیم تا مخالفت سیاسی را ساکت کنیم.

محکومیت زانی و لیگ پوتین

به گفته نماینده لیگ شمال در پارلمان اروپااحترام به حقوق بشر ، سیاسی و مدنی باید همیشه در قلب روابط کشورهای عضو ما ، بین اتحادیه اروپا و کشورهای ثالث باشد. در چندین سطح ، ما بخوبی آنچه را که رخ داده است محکوم کرده و خواستار وضوح شده و اطمینان حاصل کنیم که مقامات روسی به مقامات بین المللی اجازه می دهند آنچه در ناوالنی رخ داده را روشن کنند. اما من معتقدم ، کمیساریا بورل ، برای اطمینان کامل از این درخواست ، اتحادیه اروپا باید یک رویکرد مشترک با همه کشورهای ثالث داشته باشد ، و من معتقدم که آنچه اخیراً با چین اتفاق افتاده ، نمونه بارزی از چگونگی محکومیت اتحادیه اروپا نیست. رفتار – اخلاق“. بنابراین ، زانی به حمله به چین می رود:”اگرچه در چین می دانیم که احترام به حقوق بشر تضمین شده نیست ، اما با بستن چشم بر روی منافع تجاری کسی ، تصمیم به امضای توافق نامه می گیریم. من معتقدم که این نگرش باید تغییر کند ، در غیر این صورت اتحادیه اروپا نمی تواند در تقاضای احترام به حقوق بشر موثر باشد. “.

وقتی لیگ از روسیه در اتحادیه اروپا دفاع می کند

به نظر می رسد موضع اتحادیه بسیار متفاوت از موضعی است که فقط در ماه سپتامبر در پارلمان اروپا اتخاذ شد ، زمانی که رای به محکومیت مسمومیت ناوالنی با درخواست تحریم داد. لیگ به قطعنامه رای مثبت داده بود، اما با اکثریت قاطع تصویب شده است. آره خود زانی گفت: “منطق احمقانه تحریم ها شرکت های ایتالیایی را نیز مورد ضربه و مجازات قرار می دهد“حتی در آن صورت ، رهبر لیگ اعتراف می کند که مسمومیت ایجاد شده است.”محکوم شود و همه تحقیقات انجام شودموضع کاملاً متفاوت از آنچه امروز محکوم شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *