[ad_1]

آخری تئوری توطئه طرفداران دونالد ترامپ شامل ایتالیا است ، و نه به دلیل ادعای جیک آنجلی – شمن قاون ، که حمله را رهبری کرد در پایتخت ایالات متحده آمریکا – همچنین به این دلیل که بعداً مشخص شد وی یک اسم هنری است ، اگر بتوانیم این را بگوییم ، زیرا نام اصلی این مرد جیکوب چانسلی است. طبق ویدئویی که در پارلر به گردش در می آید ، سایت میکروبلاگینگ از جمله شبکه های اجتماعی مورد علاقه افراطی ترین حامیان دونالد ترامپ است. امروز صبح بصورت آفلاین ارسال شد، رئیس جمهور ، سرجیو ماتارلا، یک جاسوس انگلیسی خواهد بود که قصد دارد خود ترامپ را بیرون بیاورد.

مردی که در خانه خود شبیه استودیو است ، این داستان را در ویدئویی که در BitChute منتشر شده است ، یک سکوی اشتراک گذاری چندرسانه ای که مورد استفاده افراط گرایان راست گرا و نظریه پردازان توطئه است ، تعریف می کند. سپس ، از آنجا ، فیلم – منتشر شده توسط La Stampa پارلر عقب پرید. این مرد پس از توضیح اینكه کارت های اعتباری و خودپردازها به زودی متوقف می شوند ، توضیح داد: “این عکس نحوه دستگیری رئیس جمهوری ایتالیا با مایک پمپئو و پلیس ایتالیا را نشان می دهد ، من نمی دانم واقعی است یا نه“هنگام نمایش یک تصویر تار با تلفن.

به من گفتند که ایتالیا آخرین قسمت ضد حمله در جنگ ناتو علیه ایالات متحده به رهبری انگلستان است.“، مرد در توضیح خود ادامه می دهد. سپس شکل سرجیو ماتارلا برمی گردد:”به من گفتند که رئیس جمهور ایتالیا مامور MI6 است – سرویس های مخفی انگلیس – و او می تواند در حمایت از عملیاتی علیه رئیس جمهور ایالات متحده و کل روند انتخابات خدمات ارائه دهد“نظریه جدید توطئه به موضوع رأی گیری برمی گردد ، مورد بحث ترامپ ، بلکه دشمن دشمن باستانی ایالات متحده: انگلستان است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *