[ad_1]

شاید ندانسته باشید ، اما سرجیو ماتارلا در واقع همین است جاسوسی در خدمت اعلیحضرت ملکه الیزابت و در اهداف (بزرگسالان) خود 007 مخفیانه قصد دارد بیرون بیاورد دونالد ترامپ. خوب ، اگر آن را از دست داده اید ، به این دلیل است که هنوز ویدیوی در حال گردش روی سیستم عامل را مشاهده نکرده اید.BitChute“(از طریق یک شبکه اجتماعی انتخاب شده توسط ترامپ پس از دستگیری”ممنوعیت »، دریافت شده از Fb و Twitter، ed) و این از محیط های نزدیک به می آید آنون (نظریه پردازان توطئه “عجیب” آمریکایی در حمایت از رئیس جمهور معزول).

در پس زمینه آخرین روزهای پرهیاهو در ایالات متحده ، بعد از حمله به کنگره طرفداران ترامپ، فیلم در حال پخش نیز با سناریوهای ارائه شده در آستانه فاجعه شناسی به ایتالیا رسیده است: “رئیس جمهور سرجیو ماتارلا یک جاسوس انگلیسی است که با او برنامه ای برای بیرون آوردن دونالد ترامپ انداخت“این پیام منتشر شده توسط حق توطئه گران خارج از کشور است که همراه با این کارزار اجتماعی است.”ایتالیا انجام داد “ که در روزهای اخیر دوباره راه اندازی شده است توطئه رنتزی اوباما برای بارگیری دونالد ترامپ | رئیس دولت که 007 “جدید” محسوب می شود اکنون اضافه شده است.

دستگیری پاپ و مواد

من نمی دانم واقعیت دارد یا خیر ، اما آنچه می توانم به شما بگویم این است که ایتالیا آخرین قطعه طرح ضد حمله توطئه آمیز است که توسط ناتو علیه ایالات متحده تهیه شده است و مدیر آن انگلیس است.»: گفتن اینکه او شخصیت اصلی او است فیلم گرفته شده توسط QAnon و دیگر توطئه گران آمریکایی ، منتشر شده در پرتال آنلاین “La Stampa“”ماتارلا ظاهراً مأمور Mi6 (سرویس مخفی اعلیحضرت) است ، وی از کل دولت در عملیات مخفی انگلیس علیه رئیس جمهور ایالات متحده و کنترل کل سیستم انتخاباتی پشتیبانی کرده است.»” شخصیت “باورنکردنی ویدئو را قفل می کند.

سپس با ادعای دستگیری وزیر خارجه ایالات متحده مرتبط شد مایک پمپئو همراه با ماتارلا و حتی بیش از حد پاپ فرانچسکو: آ “ایتالیاگیت»با ادعای شواهد دروغ از سیستم عامل های مختلف آمریکایی مجدداً راه اندازی شده و به طور مداوم عکس های ویدئویی را دوباره راه اندازی کنید. نظریه توطئه پدر مقدس را می بیند 80 امتیاز دستگیر شد (از جمله “قاچاق اطفال ، پورنوگرافی و رابطه جنسی”) با Google ، که همه چیز را پنهان می کند ، و فرشته یکشنبه که پخش می شود ، برای پوشش دستگیری ضبط شده است. درک اینکه چرا ایتالیا اینقدر درگیر نظریه های QAnon است هنوز یک معما است اما چیزی بزرگتر از نظریه پردازان توطئه “گام های” بعدی برای تصدی ریاست جمهوری نمی تواند باشد. بایدن 22 ژانویه آینده.

© پخش مجدد ذخیره شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *