[ad_1]

ونزوئلا گرچه قصد دارد تولید نفت را افزایش دهد تحریم های آمریکا که مانع فروش می شود ، اخیراً گسترش یافته است تا بازیکنان اصلی را در مکانیزمی که برای دور زدن آنها طراحی شده است ، مسدود کند. ما می خواهیم در کوتاه مدت به 800000 بشکه در روز برسیم – دو برابر آنچه اکنون اتفاق می افتد – و در بلند مدت 1.4 میلیون بشکه. یک عنصر مفید برای مقایسه ، داده هایی است که براساس آنها این کشور ، یکی از بزرگترین صادرکنندگان در جهان ، برای چندین دهه 3.5 میلیون بشکه در روز استخراج کرده است.

شرایط شرکت دولتی Petroleum of Venezuela Sa (Pdvsa) ، که به دلیل سو mis مدیریت ، فساد و فرار کارکنان ماهر تشدید می شود ، برای دستیابی به این میزان نیاز به سرمایه گذاری های کلانی برای بازسازی و بازسازی دارد. فعال سازی مجدد بخش همچنین به انعطاف پذیری کنترل انحصاری بازار توسط Pdvsa نیاز دارد. در شرایطی که به سرمایه خارجی بستگی دارد ، با یک سیستم سوسیالیستی سازمان صنعتی ، این ادعاهای بی اساس به نظر می رسد.

برعکس ، دولت نیکولاس مادورو خواستار قانون بحث برانگیز ضد انسداد 2020 است که ویژگی های ویژه ای را به دولت نسبت می دهد ، برای مداخله مقطعی در ساختار اقتصادی و گشودن خود به توافق نامه های بین المللی برای محافظت از گردش مالی ، که محور اصلی بودجه ملی است و در آنچه به عنوان “مرحله جدید” تعریف می شود ، مادورو به وزیر نفت ، تارک ال آیسامی ، یکی از قطعات بزرگ صفحه شطرنج سیاسی ، و Asdrubal اشاره می کند چاوز ، رئیس جمهور فعلی PDVSA ، که سقوط آزاد را انجام داد.

لشکر کشی جستجوی سرمایه چندین مانع در سر راه خود دارد. وتو و انزوای بعدی مشکلی برای شرکت های بزرگ غربی و الزامات شفافیت دیکته شده توسط آنها است مدیریت. با این حال ، دولت می تواند به طور منطقی از کمک دریافت کند اپراتورهای خصوصی ونزوئلا، پیمانکاران خارجی متوسط ​​و تولیدکنندگان ترک ، ایرانی و هندی. افتتاح چاه در ساحل شرقی ، دریاچه ماراکایبو ، استان زولیا و حوضه اورینوکو حداقل 800000 بشکه را تضمین می کند.

شرکت های خصوصی نفت از مالیات بالا ، اعتبار غیر مجاز با دولت و مشکل در بازگرداندن دارایی های خود از خارج رنج می برند. پایان کنترل بورس اوراق بهادار که توسط بانک مرکزی در دو مرحله تحریم شد ، در سال های 2018 و 2019 ، به او استراحت داد. قانون ضد انسداد ، برای اثبات کارآیی خود ، باید به کاهش مقررات بیش از حد که به صنعت آسیب رسانده است کمک کند ، شروع مجدد سرمایه گذاری مشترکو برای اطمینان از امنیت دارایی های خصوصی شرکت های خارجی که در ونزوئلا باقی مانده اند ، حتی در حالت آماده به کار.

کریسمس صلح برای مسیحیان رنج دیده

اکنون اهداء کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *