[ad_1]

تحقیقات برای بازسازی میراث دیز ادامه دارد. آخرین گنجینه با محتوای هنوز ناشناخته در خاورمیانه ذخیره شده است

از یک سو ، تحقیقات برای مشخص کردن دلایل مرگ دیز ، از سوی دیگر – یک مطالعه کامل برای بازسازی میراث قهرمان آرژانتین به منظور تعیین کمی و تعیین میراث گروه بزرگی از کودکان ، بستگان و همراهان سابق. در آرژانتین ، ما در هر دو جبهه ادامه می دهیم و اگر تحقیقات قضایی با کشف برخی امضاهای جعلی توسط دکتر لوکه (جراح مغز و اعصاب مارادونا) ، چند روز پیش دچار یک نقطه عطف مهم شد ، آخرین اخبار مربوط به میراث آرژانتین به کشف دو گاوصندوق با محتوای مرموز در دبی ذخیره شده است. دو صندوقچه هنوز مهر و موم شده است و با دانستن عادات Dies ، ممکن است اشیا or یا آثار باارزش داشته باشد و میراثی را که در حال حاضر بسیاری را وسوسه می کند ، افزایش دهد.

ارث میلیونرها

ارزیابی دقیق دارایی های قهرمان آرژانتین در زمان مرگ وی ، که در 25 نوامبر گذشته اتفاق افتاد ، هنوز یک کار دشوار است. به گفته وكلا در محل كار جستجو ، ماهها و ماهها به طول می انجامد. در بسیاری از موارد ، به دنبال همکاری دولت های خارجی خواهیم بود ، همانطور که قبلاً در مورد مقامات ونزوئلا و کوبا اتفاق افتاده است (جایی که مارادونا دارای املاک و مستغلات ، سهام شرکت و سرمایه گذاری در فعالیت های کارآفرینی بود). در حال حاضر ، طبق تخمین های تقریبی ، انتظار می رود دارایی های دیز حدود 500 میلیون دلار باشد ، اما معما هنوز ناقص است. آخرین کشف ، به ترتیب زمانی ، مربوط به دو گاوصندوق مرموز است که هنوز پلمب شده اند و در دبی به همراه دو اتومبیل مسابقه ای (رولز رویس و ب ام و) واقعاً در حدود 350 هزار دلار واقع شده اند. یک منبع نزدیک به خانواده گفت: “آنجا هر چیزی وجود دارد ، هیچ کس به طور دقیق نمی داند. تنها کسی که از محتوای آن اطلاع داشت خود دیه گو بود.”

گنجینه های می میرد

برای گرفتن ایده کافی است بدانید که در صندوق امانات خانه در بوینس آیرس مقدار زیادی پول نقد ، یک مجموعه ارزشمند ساعت و یک حلقه 300000 دلاری وجود داشت که مارادونا از صاحب آن به عنوان هدیه دریافت کرد وقتی دینامو برست منصوب شد رئیس جمهور. ثروت مارادونا شامل املاک و مستغلات (حداقل یک دوجین) ، اتومبیل های لوکس (از جمله ماشین زرهی با سری محدود) ، یک سری سوغات بی پایان (شامل لباس ، سوغات و هدایا) و مبلغ قابل توجهی به حساب های مختلف بانکی (پنج مورد که تاکنون بین دبی ، آرژانتین و مکزیک بوجود آمده اند). گنجینه های شارپ همه چیز دارند ، از جمله مواردی که تعیین مقدار دقیق برای آنها غیرممکن است ، مانند نامه ای که فیدل کاسترو نوشته است. مدت هاست که بسیاری از این گنجینه ها با همسر سابق وی کلودیا ویلافانه مورد بحث و مجادله قرار گرفته اند ، که – به گفته برخی از شروران – قصد دارد مانورهای مالی نامشخصی را برای جلوگیری از انحراف میراث بین بسیاری از ادعا کنندگان یک قطعه در نظر بگیرد.

به عنوان یک شرکت

همانطور که در مرحله اول تحقیقات و تحقیقات پدیدار شد ، مارادونا شرکتی بود که حدود چهل نفر از جمله متخصصان ، دوستان و مردان معتمد (یا مفروض) را استخدام می کرد. طبق گفته محققان ، هزینه های ماهانه مارادونا برای حفظ کل اطرافیان خدمات وی حدود 10 میلیون پزو ، معادل تقریبا 95000 یورو با نرخ ارز فعلی است. همه اینها ، بدون احتساب کمک های مالی و هدیه های گاه به گاه فرزندان ، دوستان و دوست دختر قبلی (از جمله دو آپارتمان برای ورونیکا اوژدا و روشیو اولیوا ، دو همراه آخر آرژانتینی) به عبارت دیگر ، مارادونا نوعی معدن طلا بود که هنوز ارزش آن مشخص نشده بود. معدنی که بسیاری از آن به نقاشی سنگین در اطراف آن اعتماد می کنند.

حرکات مشکوک

تحقیقات پیش از این ، به لطف برخی حرکات و جریان های نقدی “مشکوک” ، اولین سوions ظن ها را در این زمینه مطرح کرده است. به عنوان مثال بازرسان “انتقال پول قابل توجه و قابل توجهی از حساب های مارادونا” توسط ماتیاس مورلا ، وکیل و شریک Dies را ذکر کردند. اما در چند ساعت گذشته ، حرکات عجیبی نیز به نام قهرمان آرژانتین در برخی از کارت های اعتباری ظاهر شده است: مهمتر از همه ، پرداخت های مختلفی که توسط روشیو اولیوا در روزهای پس از مرگ مارادونا برای انواع خرید انجام شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *