[ad_1]

معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس یکی از اهداف شورشیان کاپیتول هیل بود. مطابق با واشنگتن پست پنس به سختی از جمع طرفداران دونالد ترامپ که خواستار به دار آویخته شدن وی در راهروهای کنگره بودند ، نجات یافت.

روزنامه می گوید که شورشیان بسیار به معاون رئیس جمهور نزدیک شده اند و او تنها یک ربع ساعت پس از نفوذ معترضان توسط مأموران امنیتی تخلیه شده است. او و خانواده اش درست به موقع برای رسیدن شورشیان به یک دفتر سرویس مخفی منتقل شدند ، آنها برای تعقیب مامور یوجین گودمن به طبقه بالا رفتند ، صحنه ای که بعداً در وب گسترده شد و برجسته شوخ طبعی دومی بود.

به گفته بازرسان فدرال در حال تحقیق درباره حمله به پایتخت ، برخی از اولتراهای لرزان می خواستند اعضای و کارمندان کنگره را “دستگیر و بکشند”. در یادداشتی آمده است: “این فقط به وقت مربوط است ، عدالت در راه است.” زودتر از معاون رئیس جمهور مایک پنس

یادداشت آنجلی به پرونده وکیل ققنوس برای جیکوب چانزلی ، نام واقعی شمن پیوست شده است. محققان گفتند: “شواهد محكمی وجود دارد ، از جمله سخنان و اعمال خود چانسلی در پایتخت ، كه نشان می دهد شورشیان قصد دستگیری و كشتن اعضای پارلمان و دولت را داشتند.” این یک تز است که توسط همکاران فورت ورث ، تگزاس به اشتراک گذاشته شده است ، مبنی بر این که لاری راندال بروک ، کهنه سرباز نیروی هوایی ، در كاپیتول از او عکس گرفته و دستبندهای پلاستیكی در دست دارد ، طراحی شده برای “آدم ربایی ، كراوات ، ممكن است اعدام اعضای دولت”. آمریکایی ».

براک دستگیر ، متهم و با قرار وثیقه آزاد شد. این شمن روز شنبه تسلیم شد و پس از اثبات مثبت بودن برای کوید در حال حاضر در زندان تعزیرات فدرال در ققنوس در قرنطینه است. او از طریق وکیل خود ، آلبرت واتکینز ، از دونالد ترامپ خواست تا او را در شرایط شدید برای ریاست جمهوری عفو کند.

در همین حال ، با توجه به مراسم تحلیف جو بایدن ، واشنگتن تقویت شده و مرکز آن مانند منطقه جنگی به نظر می رسد. در جلسه توجیهی با پنس در دفاع مدنی ، رئیس FBI ، کریستوفر رای گفت که “نگران” چت های آنلاین است که احتمال خشونت ، از جمله حمله “گرگ های تنها” را نشان می دهد. واشنگتن پست در 6 ژانویه در پایتخت آمریكا فاش كرد ، “بسیاری از مافوق سفیدپوستان” وجود دارند كه نام آنها در پایگاه داده غربالگری تروریسم وجود دارد ، یك پایگاه اطلاعاتی فدرال از شهروندان آمریكایی مظنون به قصد تروریست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *