[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

رئیس جمهور ایالات متحده سناریوی درگیری مسلحانه واقعی علیه یک ابرقدرت را در صورت حمله سایبری برانگیخت و مسکو را به مداخله در رای گیری متهم کرد.

در صورت حمله سایبری توسط یک ابرقدرت ، ایالات متحده می تواند وارد جنگ شود ، یک جنگ واقعی. جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در آن زمان ترسیده بود سخن، گفتار به دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) ، وی در آن تاکید کرد که چگونه واشنگتن روسیه و چین را “تهدیدهای فزاینده برای امنیت ملی” می داند.

بایدن گفت: “اگر ما خود را در جنگ ببینیم ، جنگی واقعی با سلاح گرم علیه یك قدرت بزرگ ، نتیجه یك موفقیت بزرگ سایبری خواهد بود.”

“پوتین در دردسر”

مستاجر کاخ سفید انگشت خود را به سمت ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، که بایدن می گوید “واقعاً مشکلاتی” خواهد داشت ، نشان می دهد و او را “خطرناک تر” می کند. او همچنین ادعا می کند که کرملین در حال دخالت در انتخابات پارلمانی آینده است. ایالات متحده.

رئیس جمهور گفت: “ببینید روسیه با انتخابات 2022 و اطلاعات نادرست چه می کند. این نقض حاکمیت ما است.”

بایدن مراجعه کرد اجلاس اخیر که با رئیس جمهور روسیه گفت و گو کرد پوتین “می داند که ما بهتر از تیم او هستیم و این او را بسیار نگران می کند.”

اتهامات علیه چین

تهدیدهای واشنگتن از سوی چین نیز تهدید می شود. بایدن گفت که وی پکن را تهدیدی در حال افزایش برای هدف رئیس جمهور شی جین پینگ برای تبدیل این کشور به بزرگترین “قدرت نظامی و اقتصادی” در 20 سال آینده می داند.

“به چین نگاه کنید. من بیش از سایر رهبران جهان با” شی جین پینگ “وقت گذراندم. وقتی معاون رئیس جمهور بودم 25 ساعت را با او تنها گذراندم ، زیرا به گفته پرزیدنت اوباما برای کسی مهم بود که شخص تازه وارد کی باشد. آخر. و او نمی تواند رئیس جمهور شود “.

اتهامات واشنگتن در مسکو

این اطلاعات ایالات متحده در ماه مارس است روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 متهم کرد .

سفارت روسیه در واشنگتن پاسخ داد اتهامات بی اساس است و با واقعیت یا شواهد ملموس همراه نیست.

بر اساس یک گزارش اطلاعاتی آمریکا ، پوتین اجازه دخالت در انتخابات را برای تضعیف شانس انتخاب بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده داده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.