[ad_1]

الکسی ناوالنی محکوم شد به 3 سال و نیم زندان متهم به داشتن مشروطیت مشروط. مهمترین حریف رئیس جمهور ولادیمیر پوتین، شرایط خود را نقض کرده است مشکلات شدید سلامتی. به گفته دولت روسیه ، شواهد کافی در این زمینه ارائه نشده است و به همین دلیل است که امروز حکم نهایی برای وی صادر می شود.

>> پرونده ناوالنی ، پوتین: “ما او را مسموم نکردیم ، چه کسی به او نیاز دارد؟”

الکسی ناوالنی

الکسی ناوالنی محکوم شد

رهبر مخالفان روسیه الکسی ناوالنی امروز ، 2 فوریه 2021 ، به سه سال و نیم زندان محکوم شد. اتهام؟ نقض مشروط. الکسی شرایط ایجاد شده را نقض کرده است ، اما به دلیل مشکلات بسیار جدی سلامتی به دلیل مسمومیت. 28 دسامبر 2020در حقیقت ، پلیس روسیه آن را دستور داده بود فله حضور فوری برای بازرسی اگر او این کار را برای او انجام نداد ، ناگهان دستور زندان آماده شد. ولی الکسی او داخل بود آلمان ، در این مرحله برای دریافت درمان پس از مسمومیت عصبی. بر اساس این اظهارات در روند ، ادعا می شود که فله از نظر قانونی قادر به بازگشت به نبود روسیه. در حقیقت ، وکلای وی باید ثابت کنند که سلامتی وی مانع از سوار شدن به هواپیما شده است. اما به جای آندادستانی ادعا می کند که او ممکن است برگردد و این کار را با میل خود انجام نداده است.

الکسی ناوالنی

الکسی ولادیمیر پوتین را به اقدام به قتل متهم کرد

این بحث ادامه دارد زیرا رهبر مخالف روسیه گفت که به گفته وی و با توجه به بازسازی های مختلف روزنامه نگاری ، دستور مسمومیت توسط سرویس های امنیتی روسیه صادر شده بود. حتی در دادگاه ، فله ، ادعا می کند که این حکم این به دلایل سیاسی دیکته شده است. به گفته چندین خبرنگار بین المللی حاضر در دادگاه ، فله او ادعا کرد که با گفتن اینکه ابتدا در کما بود ، سپس در مراقبتهای ویژه از خود دفاع کرد و اسناد و مدارکی را برای اثبات وضعیت بالینی خود در اسرع وقت ارسال کرد. دشمن الکسی ناوالنیبه گفته روزنامه نگاران حاضر در دادگاه ، او حمایت می کند “هارنگا با اهداف سیاسی بیش از آنکه به علت آن مرتبط باشد. در حین سخنرانی سرزنش می کنیم، یک بار دیگر ، ولادیمیر پوتین سعی کنید او را بکشید. اشاره به مسمومیت وی با یک ماده عصبی. الکسی، در برابر پوتین می گویند: “اسکندر آزاد کننده و یاروسلاو حکیم بودند. خوب ، اکنون یک مسموم کننده ولادیمیر گشته خواهیم داشت “.

روزنامه نگار سیاسی روسی، ماکس سدون، ما در مورد a صحبت می کنیم روز تاریخی برای کشوری که “این در آینده نزدیک پیامدهای قابل توجهی برای سیاست روسیه خواهد داشت.”. در واقع ، در طول سخنرانی دادگاه خود الکسی ناوالنی گفت: “چه کسی می جنگد و نمی ترسد زیرا شما نمی توانید کل کشور را به زندان بیندازید”. >> تمام اخبار Urbanpost


نمایش پست ها:
0

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *