[ad_1]

در ایتالیا اعتراض بزرگی به Pfizer به دلیل عدم رعایت توافق نامه های واکسن وجود دارد ، نگرانی از تاخیر وجود دارد. روش های دیگری مانند درخواست واکسن به روسیه و چین را در ایتالیا امتحان کنید ، حتی اگر در مورد آن صحبت نشده باشد. و در عین حال در روسیه سفیر ما با اسپوتنیک V واکسینه شد.

در همین حال ، در اروپا کسانی هستند که راهی متفاوت را دنبال می کنند ، مجارستان. این دفاع Orban نیست ، که از شبیه سازی ما لذت نمی برد ، اما مقامات بهداشتی مجارستان مجوز واکسن روسی علیه covid-19 Sputnik V را صادر کرده اند و به عنوان اولین کشور در اتحادیه اروپا شناخته شده است. خبر بود ذکر شده دیروز توسط مدیر کل صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF). کریل دیمیتریف

Sputnik V توسط یک روش مجوز اضطراری توسط موسسه ملی داروسازی و تغذیه (OGYEI ، به اختصار مجارستانی) تأیید شده است.

این تصمیم بر اساس کارایی بالای واکسن در طی آزمایشات بالینی انجام شده در خاک روسیه و همچنین ارزیابی دقیق آن توسط کارشناسان مجارستان اتخاذ شده است.

RDIF گفت ، روش مشابهی قبلاً در الجزایر ، آرژانتین ، بولیوی ، فلسطین ، پاراگوئه ، صربستان و ونزوئلا استفاده شده است و افزود که این واکسن در روسیه و بلاروس ثبت شده است.

دیمیتریف گفت: “مجارستان اولین کشور اتحادیه اروپا است که تمام مزایای Sputnik V را درک کرده و استفاده از آن را مجاز می داند.”

وی نتیجه گرفت: “این تصمیم بسیار مهم است زیرا نشان می دهد ایمنی واکسن و اثر بخشی آن بیش از 90٪ توسط شرکای ما در مجارستان بسیار ارزشمند است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.