[ad_1]

امروز روزی است که کاخ سفید نگهبانان را تغییر می دهد. جو بایدن دموکرات جایگزین دونالد ترامپ می شود. رئیس جمهور کناره گیری قطعاً از ونزوئلا ، کشوری که استکبار شاهنشاهی اش در آن دامن زده شد ، پشیمان نخواهد شد. تحریم ، تهدید به حمله ، حملات کودتایی توسط مزدوران. دونالد ترامپ از هر نظر سعی در سرنگونی دولت مادورو و پایان دادن به انقلاب بولیواری داشت. با این حال تلاش های وی بی فایده بود و اکنون دولت کاراکاس در ضد حمله قرار دارد.

جمهوری بولیواری ونزوئلا – به نقل از AVN – تصمیم گرفته است دولت مستعفی ایالات متحده را به دلیل حملات و خسارات وارده به کشور در زمان دولت دونالد ترامپ محکوم کند. در بیانیه صادر شده توسط خورخه آریازا ، وزیر امور خارجه ، ابراز تمایل شد تا شرکت کنندگان اصلی حملات مالی و اقتصادی علیه این کشور به عدالت بین المللی پاسخ دهند.

در این بیانیه آمده است: “تا آخرین روز ، ترامپ با حمله خشونت آمیز و برهم زدن امپریالیسم خود علیه مردم ونزوئلا ، حملات و مصادره اموال را برای از بین بردن توانایی تجارت آزاد کشور ، همانطور که حق اوست ، منابع نفتی آن برای مقابله با نیازهای مردم ونزوئلا. “

این بیانیه ادامه می دهد: “با وجود این چهار سال تجاوزات طولانی مدت و بی رحمانه ،” علی رغم بی تفاوتی و تحقیر نسبت به قوانین بین المللی ، مردم ونزوئلا و دولت انقلابی آنها همچنان که ایالات متحده حاکم است ، با پیشانی و افتخار مغرور خود باقی مانده اند. ” بی اعتبار کردن ، با طرد مردم خود ، که آنها با افراط و تفریط خود را خیانت.

ونزوئلا امیدوار است که دیر یا زود آنها در قبال خساراتی که به مردم نجیب ونزوئلا وارد کرده اند در برابر عدالت بین المللی پاسخگو باشند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *