[ad_1]

تاکر کارلسون ، یکی از مجریان معتبر و شناخته شده فاکس نیوز ، فاش می کند که چرا NSA ، سرویس مخفی داخلی ایالات متحده ، از او جاسوسی می کند.

کارلسون شب گذشته طی یک نمایش تلویزیونی تایید کرد پیوند به Axios ، ساعاتی قبل منتشر شد ، که در آن ادعا می کرد با “واسطه های کرملین مستقر در آمریکا” برای مصاحبه با رهبر روسیه تماس گرفته است. همانطور که داستان قبل از تأیید ادعاهای NSA کارلسون متوقف شد ، مجدداً تأکید شد که “مقامات دولت آمریکا” با استناد به “منابع ناشناس آشنا به گفتگو” از برنامه های وی برای مصاحبه مطلع شدند.

“در پایان این بهار ، من با چند نفر تماس گرفتم که فکر می کنم می توانند به ما کمک کنند با ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه مصاحبه کنیم. من به هیچ کس نگفتم که این کار را انجام می دهم به جز تهیه کننده اجرایی ام. “

وی افزود که در حالی که از رد احتمالی “خجالت نکشید” ، اما همچنان پایین بود ، و این پیشنهاد را مطرح کرد که “هر نوع تبلیغ روس ها را شوکه می کند و احتمال مصاحبه را کم می کند”.

کارلسون ادامه داد ، دولت بایدن با خواندن نامه های الکترونیکی من فهمید و همچنین ادعا کرد که یک خبرچین برای او فاش کرده است که چگونه NSA قصد دارد اطلاعاتی را به رسانه های متخاصم فاش کند تا او را “خائن آمریکایی” و “عامل روسی” معرفی کند. .

در اوایل روز ، کارلسون در نمایش فاکس بیزینس ظاهر شد و فاش کرد که یک خبرنگار واشنگتن از مطالب یکی از نامه های الکترونیکی خود نقل قول کرده و گفته است که NSA آن را به خبرنگاران انتقال داده است.

کارلسون به ماریا بارتیرومو با محکوم کردن “یک سیستم جهان سوم کاملاً ناکارآمد و غیرقابل کنترل” ، محکوم کرد که بایدن از آن برای هدف قرار دادن استفاده کرد مخالفت سیاسی او.

هنگامی که Axios از NSA درخواست اظهار نظر كرد ، آژانس در بیانیه قبلی گفت كه كارلسون “هدف” نظارت آنها نبوده و مأموریت آنها جاسوسی برای خارجی ها است ، نه آمریكایی ها. کارلسون پاسخ آنها را رد کرده و گفته بود “بیانیه ای رسمی تحریک کننده و نادرست ، یک پاراگراف کامل دروغ” ، که به نفع “مأموران” NSA از CNN و MSNBC رقیب نوشته شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *