[ad_1]

در لبنان ، محاصره بسیار دشوار 11 روزه تازه آغاز شده است که در آن سوپرمارکت ها نیز بسته خواهند ماند.

لبنان
لبنان

که در لبنان آ قفل ملی با مدت زمان 11 روز ، در طی آن ساکنان باید درخواست مجوز ویژه برای خروج از خانه و در آن سوپرمارکت ها نیز بسته شوند. از ساعت 5 تا 5 صبح ، ساعت ممنوعیت رفت و آمد در شب تا ساعت 12 تمدید شده است.

قفل در لبنان

پلیس با بازرسی از جاده های اصلی کشور محافظت می کند. برای خروج از خانه باید دلایل کاری یا بهداشتی داشته باشید. مقامات تحت فشار زیادی قرار دارند یک رویکرد سختگیرانه تر، با توجه به اینکه بیمارستان ها دیگر تخت ندارند و عفونت ها به 5440 مورد رسیده است.

لبنان در پایان ماه نوامبر ، او از یک قفل دو هفته ای با هدف “گشودگی مترقی و مسئولانه“. به بیروت موارد از دسامبر بسیار ضروری بود ، اما اکنون عواقب آن در حال آمدن است. لبنان بدون دولت است و در یک سال 4 نخست وزیر مختلف داشته است. مقامات مقابله با موارد اضطراری محدودیت های بسیار شدید جدید را رسمیت داده اند. تمام دفاتر ، همه شرکت ها ، همه بانک ها ، کلیه فعالیت های تجاری و کلیه بارها به مدت 11 روز بسته هستند.

فقط فروشگاه های کوچک مواد غذایی باز هستند ، در حالی که سوپرمارکت ها این بار تعطیل خواهند بود. ورود به لبنان از خارج از کشور باید یک تامپون منفی داشته باشد. بیشتر از مدارس در لبنان آنها هرگز بازگشایی نمی شوند ، اما آموزش از راه دور دشوار است زیرا شبکه اینترنت کشور قادر به پشتیبانی از ترافیک داده مورد نیاز نیست.

قفل در لبنان خطرات بلهاگر اقدامات لازم برای بقای آنها بلافاصله انجام نشود ، تأثیر شگرفی بر آسیب پذیرترین خانواده ها و فرزندان می گذاردمحکوم به نجات کودکان. “تقریبا نیمی از مردم توانایی خرید مواد غذایی کافی برای زنده ماندن تا زمان بازگشایی سوپرمارکت ها را ندارند ، بنابراین ما می ترسیم با گرسنگی روبرو شود ، زیرا مشخص نیست که آیا فروشگاه ها توانایی تحویل غذا به خانه های مردم افزایش قیمت نان نیز بسیاری از خانواده ها را تحت تأثیر قرار خواهد داد. در بسیاری از میزها وعده های غذایی کمتر و نان کمتری وجود دارد مگر اینکه اقدام فوری انجام شود“او اضافه کرد. Pasquale Porchielo، در مانیفست او گفت که تعداد عفونت ها بین 4 تا 6 هزار مورد است که با ده ها مرگ در روز اتفاق می افتد. در روزهای اخیر ، سربازان یونیفیل ، گروه ایتالیایی سازمان ملل متحد که در جنوب لبنان فعالیت می کند ، سه سیستم لارنگوسکوپی ویدئویی را به بخش های بیهوشی و احیا بیمارستان های Bint Jbeil ، Tibnin و Tiro ، مراکز مرجع برای مدیریت اورژانس بهداشتی اهدا کرده اند. این تجهیزات برای تجسم مجاری تنفسی بیمار مفید است و ابزار تحویل به سه مرکز بهداشتی لبنان را بهبود می بخشد.