محققان گفتند: “کنگره می خواست آدم ربایی کند و بکشد.” شمن از ترامپ تقاضای رحمت می کند


جیک آنجلی پس از دریافت آزمایش مثبت کوید در زندان فدرال در ققنوس قرنطینه شده است

به گفته بازرسان فدرال تحقیق در مورد حمله به کپیتول ، برخی از اولتراهای Tropic می خواستند اعضای و کارمندان کنگره را “دستگیر و بکشند”. یادداشتی که جیک آنجلی ، “شمن” QAnon ، با کلاه وایکینگ و نیم تنه برهنه خال کوبی شده با تصاویر نماد نگاری آریایی ، در دفتر ریاست جمهوری سنا اشغال شده بود ، نوشت: “فقط وقت است ، عدالت در راه است.” دقایقی قبل از مایک پنس معاون رئیس جمهور یادداشت آنجلی به پرونده وکیل ققنوس برای جیکوب چانزلی ، نام واقعی شمن پیوست شده است. محققان گفتند: “شواهد محكمی وجود دارد ، از جمله سخنان و اعمال خود چانسلی در پایتخت ، كه نشان می دهد این اغتشاشات برای دستگیری و كشته شدن اعضای پارلمان و دولت بوده است.”

حقیقت و اخبار نادرست در مورد شمن جیک آنجلی و معنای نمادهایی که او به کار می برد

این یک تز است که توسط همکاران فورت ورث ، تگزاس به اشتراک گذاشته شده است ، و طبق آن ، لاری راندل بروک ، کهنه سرباز نیروی هوایی ، در كاپیتول با دستبندهای پلاستیكی عكس برداری شده است ، قصد دارد “اعضای دولت آمریكا را آدم ربایی ، بند كند ، محاكمه كند ، یا اعدام كند”. وی دستگیر ، متهم و با قرار وثیقه آزاد شد. رئیس جمهور در شرایط شدید

اینگونه بود که “شمن” جیک آنجلی قبل از حمله صحبت کرد

در همین حال ، با توجه به مراسم تحلیف جو بایدن ، واشنگتن تقویت شده و مرکز آن مانند منطقه جنگی به نظر می رسد. در جلسه توجیهی با پنس در دفاع مدنی ، رئیس FBI ، کریستوفر رای گفت که “نگران” چت های آنلاین است که احتمال خشونت ، از جمله حمله “گرگ های تنها” را نشان می دهد. واشنگتن پست در 6 ژانویه در پایتخت آمریكا فاش كرد ، “بسیاری از مافوق سفیدپوستان” وجود دارند كه نام آنها در پایگاه داده غربالگری تروریسم وجود دارد ، یك پایگاه اطلاعاتی فدرال از شهروندان آمریكایی مظنون به قصد تروریست.

وبسایت http://orange90.ir
نوشته ایجاد شد 1743

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا