[ad_1]

جیک آنجلی پس از دریافت آزمایش مثبت کوید در زندان فدرال در ققنوس قرنطینه شده است

به گفته بازرسان فدرال تحقیق در مورد حمله به کپیتول ، برخی از اولتراهای Tropic می خواستند اعضای و کارمندان کنگره را “دستگیر و بکشند”. یادداشتی که جیک آنجلی ، “شمن” QAnon ، با کلاه وایکینگ و نیم تنه برهنه خال کوبی شده با تصاویر نماد نگاری آریایی ، در دفتر ریاست جمهوری سنا اشغال شده بود ، نوشت: “فقط وقت است ، عدالت در راه است.” دقایقی قبل از مایک پنس معاون رئیس جمهور یادداشت آنجلی به پرونده وکیل ققنوس برای جیکوب چانزلی ، نام واقعی شمن پیوست شده است. محققان گفتند: “شواهد محكمی وجود دارد ، از جمله سخنان و اعمال خود چانسلی در پایتخت ، كه نشان می دهد این اغتشاشات برای دستگیری و كشته شدن اعضای پارلمان و دولت بوده است.”

حقیقت و اخبار نادرست در مورد شمن جیک آنجلی و معنای نمادهایی که او به کار می برد

این یک تز است که توسط همکاران فورت ورث ، تگزاس به اشتراک گذاشته شده است ، و طبق آن ، لاری راندل بروک ، کهنه سرباز نیروی هوایی ، در كاپیتول با دستبندهای پلاستیكی عكس برداری شده است ، قصد دارد “اعضای دولت آمریكا را آدم ربایی ، بند كند ، محاكمه كند ، یا اعدام كند”. وی دستگیر ، متهم و با قرار وثیقه آزاد شد. رئیس جمهور در شرایط شدید

اینگونه بود که “شمن” جیک آنجلی قبل از حمله صحبت کرد

در همین حال ، با توجه به مراسم تحلیف جو بایدن ، واشنگتن تقویت شده و مرکز آن مانند منطقه جنگی به نظر می رسد. در جلسه توجیهی با پنس در دفاع مدنی ، رئیس FBI ، کریستوفر رای گفت که “نگران” چت های آنلاین است که احتمال خشونت ، از جمله حمله “گرگ های تنها” را نشان می دهد. واشنگتن پست در 6 ژانویه در پایتخت آمریكا فاش كرد ، “بسیاری از مافوق سفیدپوستان” وجود دارند كه نام آنها در پایگاه داده غربالگری تروریسم وجود دارد ، یك پایگاه اطلاعاتی فدرال از شهروندان آمریكایی مظنون به قصد تروریست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *