[ad_1]

دادرسی علیه ناوالنی: پیگرد قانونی 3 سال و نیم می خواهد.  این فعال:

اتهام عمومی راضی است: الکسی فله بوده است محکوم 3 سال و 5 ماه زندان توسط قاضی دادگاه منطقه سیمونوفسکی که برای این پرونده در دادگاه شهر مسکو ملاقات کرد. باران گزارش می دهد. علاوه بر این ، به دلیل ادعای نقض شرایط آزمایشی ناوالنی ، درخواست سرویس فدرال اجرای احکام برای تبدیل حکم تعلیقی به بازداشت واقعی پذیرفته شد. با این حال قاضی تصمیم گرفت سال حبس خانگی را که قبلاً در پرونده ایو روچر سپری شده است ، در نظر بگیرد و بنابراین حکم زندان را از 3 سال و 5 ماه به 2 سال و 5 ماه زندان کاهش داد.

دادستانی سه سال و نیم حبس را به جرم درخواست کرده بودحریف روسی دو هفته پیش در بازگشت به مسکو دستگیر شد. فله راه تغییر را انتخاب نکرده ، قانون را رعایت نکرده و مقصر نقض سیستماتیک تعهداتی است که دادگاه به وی تحمیل کرده است، این کلمات اتهام مربوط به موارد نقض شده فعال این “پرونده ایو روچر “. به دنبال Navalny ، جلسه ای به اصطلاح بسته شد “قفس شیشه ای”. درگیریهای زیادی نیز در طول روز در مسکو رخ داد که دست کم 311 نفر بازداشت شدند. معترضین برای حمایت از ناوالنی به خیابانها آمدند: سازمان غیردولتی Ovd-Info گزارش داد و تأکید کرد که پلیس 307 را درست در کنار دادگاه – جایی که معارض محاکمه می شود – و چهار نفر را در Inzhevsk متوقف کرده است.

جمعیت ، هزاران نفر در میدان مسکو: اعتراض و درگیری ، حداقل 369 نفر متوقف شدند

حمله به پوتین

حریف امروز در دادگاه اعلام کرد ، به گفته ناوالنی ، “نفرت و ترس از مرد در پناهگاه” دلایل اتهامات علیه وی است. وی در طی سخنرانی خود بار دیگر اتهاماتی را علیه رئیس جمهور فدراسیون روسیه مطرح كرد ولادیمیر پوتینوی با اشاره به “فیل موجود در اتاق” بدون اشاره مستقیم به پوتین ، افزود: “من با زنده ماندن به او توهین کردم.”

اعتراضات گسترده در روسیه: بیش از سه هزار دستگیری

ناوالنی سپس ادامه داد: “هر چقدر هم بخاطر کینه ای که نسبت به من دارد سعی کند خودش را به عنوان یک شعبده باز ژئوپلیتیک معرفی کند ، به عنوان یک مسموم کننده در تاریخ خواهد ماند. ولادیمیر ، مسموم کننده لباس زیر. 20 میلیون نفر زیر خط فقر زندگی می كنند ، ده ها میلیون نفر بدون آینده زندگی می كنند. زندگی در مسکو کم و بیش کار می کند ، اما اگر صد کیلومتر را طی کنید ، پر از فقر است. کل کشور در این شرایط زندگی می کند و دولت در تلاش است تا با این مراحل نمایشگاهی همه را ساکت کند. ” به گفته این فعال روسی ، در واقع “هدف از این دادرسی ترساندن تعداد زیادی از مردم است. وی در پایان با ابراز “افتخار” خود برای همسرش ، جولیا ، متهم به “رفتارهای بی نظم جدی” ، از آزادی برای ترساندن میلیون ها نفر گفت:

درخواست تجدید نظر

در دفاع ، ناوالنی همچنین در مورد آزادی بیان در روسیه، و او خطاب به همشهریان خود گفت: “من صمیمانه امیدوارم که مردم این روند را نشانه ای نبینند که باعث ترس بیشتر آنها شود. این نمایش قدرت نیست: این نمایش ضعف است. صدها هزار نفر را نمی توان حبس کرد. من صمیمانه امیدوارم مردم این را درک کنند. و آنها خواهند کرد. چون کل کشور را نمی توان قفل کرد »، مخالف گفت. وی سپس خاتمه داد: علی رغم اینکه اکنون در دست افرادی هستم که دوست دارند همه چیز را با سلاح های شیمیایی آغشته کنند ، تا آنجا که می توانم می جنگم و ادامه خواهم داد. زندگی من دو سنت هزینه ندارد اما تمام تلاش خود را می کنم تا قانون پیروز شوم. و من به همه افراد صادق در سراسر کشور که نمی ترسند و به خیابان ها می آیند تبریک می گویم. زیرا آنها همان حقوق شما را دارند. این کشور همانند شما به آنها تعلق دارد. “

ناوالنی ، پوتین: “اگر او را مسموم می کردیم ، می مردیم”

آخرین به روزرسانی: 19:06


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *