[ad_1]

چند روز دیگر تا 20 ژانویه زمان برگزاری مراسم افتتاحیه ریاست جمهوری جو بایدن باقی مانده است. با وجود شورش های هفته های اخیر ، s حمله کاپیتول هیل توسط هزاران معترض ترامپ، آمریکا در حال آماده شدن برای رویدادی است که سرانجام پایان تجربه دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است.

مراسم تحلیف جو بایدن به عنوان رئیس جمهور و کمالا هریس به عنوان معاون وی به طور منظم از تلویزیون پخش خواهد شد و ما از Variey می آموزیم که توسط همان تیمی که مسئول کنوانسیون ملی حزب دموکرات بود تولید خواهد شد. پخش یک رویداد پرایم ، با مدت زمان 90 دقیقه ، که همانطور که در ابتدا ارائه شد ، فقط به یک نمایش داده نخواهد شد. سه شبکه اصلی آماده پخش رویداد در زمان نخست هستند ، ABC ، ​​CBS و NBC. کانالهای کابلی دیگری نیز به آنها می پیوندند.

روباه روپرت مرداک از بازی احضار می شود، که در واقع یک مگافون برای دونالد ترامپ در سال های اخیر است. و هنگامی که شما به همان فکر می کنید ترامپ گفته است که در مراسم تحلیف بایدن شرکت نخواهد کردبنابراین ترک عادت ، امتناع فاکس از پخش این رویداد پوچ به نظر نمی رسد ، اگرچه با انگیزه ای نسبتاً کنجکاو همراه باشد.به گزارش ورایتی، فاکس می گوید او تمایلی به شرکت ندارد تا مجبور نشود پخش را به آنجا منتقل کند رقصنده نقابدار ، نام مستعار رقصنده نقابدار ، جدایی از قالب ، که از Rai1 نیز از سال 2020 پخش می شود. برنامه قرار است از 20 ژانویه پخش شود.

برای به دست آوردن تصویر واضح تر از ارتباط بسیار نزدیک تبلیغات دونالد ترامپ با رویکرد فاکس نیوز ، چشم انداز قویترین صدا، مجموعه تلویزیونی سال گذشته با بازی راسل کرو توسط اسکای پخش شد راجر آیلز. آیلز ، تهیه کننده تلویزیون و مشاور ارتباطات ، کسی است که با فشار دادن اپراتور تلویزیون به تولید با شدت تحت تأثیر گرایش های جمهوری خواهان و متعاقب آن قطبی شدن مخاطبانش به مواضع محافظه کارانه و راست گرایانه ، فاکس نیوز را تغییر داده است. به گفته کارشناسان و تحلیلگران ، این مکان مهد آمریکای ترامپست است ، سایت رسانه ای که به رئیس جمهور سابق ایالات متحده اجازه داد سلسله مراتب حزب جمهوری خواه را بشکند و کاندیدای ریاست جمهوری شود ، علاوه بر بدنه ای که به مدت چهار سال تابلوی صدای ترامپ بود. در کاخ سفید گذرانده است.

و تصادفی نیست که در چند هفته گذشته ، که طی آن ترامپ با سرسختی پیروزی بایدن را انکار کرد ، و در مورد تقلب در انتخابات صحبت کرد که هرگز اثبات نشده است ، خانواده مرداک به دلیل حمایت از رئیس جمهور سابق از هم جدا شدند. دشواری های سلسله مرداک نیز به خوبی در یک سریال مورد بحث دیگر جمع بندی شده است: وراثت از سال 2019[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *