[ad_1]

یک مرد برهنه هنگام حمل سر پدر تازه بریده شده اش دستگیر شد. او به قتل داوطلبانه متهم است.

ساکنان اودسا، اوکراین ، بعد از ظهر دیروز در شوک دیدند که مردی کاملاً برهنه و غرق در خون ، در حال سیگار کشیدن روی نیمکت ساحل و سر یک مرد روی پاها است. طبق روزنامه های زبده انگلیسی ، این مرد نامگذاری شد دیمیتری پونومارنکو و در این شرایط توسط همسایگان مشاهده شده است.

طبق اولین بازسازی ، این مرد در واقع کاملاً برهنه و پوشیده از خون و احشاils از آپارتمان خارج شد. او سر پدر ایگور را در دست داشت و به سمت تفرجگاه تفرجگاه معروف توریستی اوکراین حرکت کرد. گویی اتفاقی نیفتاده است ، مرد روی نیمکت نشست و سیگاری روشن کرد. عابران با دیدن این صحنه ترسناک و دیوانه وار ، بلافاصله با پلیس تماس گرفتند.

اگر می خواهید همه اخبار ما را در زمان واقعی دنبال کنید اینجا را فشار دهید

مرد برهنه توسط پلیس دستگیر شد: “من باید این کار را می کردم”

وقتی پلیس به محل رسید ، دیمیتری را پیدا کرد که در خیابان قدم می زد و با سر به ماشین های پارک شده می زد. برای مدت کوتاهی او را بی حرکت و دستگیر کردند. روده این شخص در اطراف بدنش بود و او هذیان داشت. بلافاصله پس از دستگیری و شناسایی ، پلیس به آپارتمان این مرد رفت و دو جسد را پیدا کرد: پدر تخت بریده شده و دوست خانوادگی روده ای ، 32 ساله. الكساندر دمچنكو، روی زمین.

همچنین بخوانید ->مرد برهنه همه چیز را در Galleria Umberto در ناپل بارگیری کنید عکس

در هنگام بازجویی ، وقتی مأموران از او س askedال کردند که چرا این دو نفر را کشته است ، پونومارنکو گفت: “من باید این کار را می کردم” ، سپس اضافه کرد که او خود را در نظر می گیرد “خداوند“و آنها را”خودت را فدا کناین احتمال وجود دارد که این فرد روز قبل از کشتار تحت تأثیر مواد مخدر بوده باشد ، در واقع او اخراج شده است دقیقاً به این دلیل که تحت تأثیر مواد مخدر برای آزار و اذیت مهمانان هتلی که برای آن کار می کرده ، پیدا شده است.

همچنین بخوانید ->زن برهنه در خیابان ، او از دوست پسر خود فرار می کرد – عکس

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.