[ad_1]

افشاگری چند ساعت گذشته ، که طبق آن دونالد ترامپ در لیست حقوق و دستمزد خواهد بود کیلوگرم، خدمات مخفی مخوف اتحاد جماهیر شوروی سابق ، برای زندگی. او مجبور بود آن را فاش کند یوری شوتس ، جاسوس سابق KGB، که در دهه 1980 ، در اوج جنگ سرد ، به عنوان نماینده جبهه در واشنگتن. این مکاشفه توسط خود شوروی 007 در این کتاب منتشر شده است “سازش آمریکایی” ، ساخته شده توسط روزنامه نگار کریگ اونگر و نویسنده سابق کتاب خانه ترامپ ، خانه پوتین.

یوری شوتس ، اکنون 67 ساله ، برای KGB کار می کرد ، با استفاده از موقعیتی در خبرگزاری روسی Tas به عنوان پوشش ، سپس در در سال 1993 تابعیت آمریکا را دریافت کرد. “این مثالی است – سخنان وی با میکروفون های روزنامه گاردین – از نحوه جذب افراد در دوران دانشجویی و سپس انتقال به سمت های مهم ، اتفاقی مشابه برای ترامپ افتاد.”

KGB PAYROLL TRUMP: “یک هدف کامل بود”

طبق آنچه اونجر فاش کرد ، ترامپ مورد توجه KGB قرار گرفت برای اولین بار در سال 1977، پس از ازدواج با همسر فعلی خود ایوانا ترامپ ، ایوانا زلنیکووا مدل چکسلواکی متولد شد. سه سال بعد تماس واقعی در صورت خرید از بار عظیم تلویزیون، دقیقاً 200 هتل جدید در نیویورک ، از سمیون کیسلین، یک مهاجر شوروی صاحب یک فروشگاه الکترونیک در خیابان پنجم. طبق داستانی که در کتاب آمده است ، کیسلین در واقع حضور این کارآفرین جوان و جوان آمریکایی را به KGB گزارش می دهد ، در سفر 1987 به روسیه ، یک جلسه واقعی با سرویس های مخفی شوروی وجود داشت. اونگر گفت: “ترامپ سرمایه شوروی بود” اما برنامه بزرگی برای توسعه این نوع که 40 سال بعد رئیس جمهور می شود وجود نداشت. در آن زمان روس ها سعی می کردند مثل دیوانه ها نیرو جذب کنند و ده ها نفر را دنبال کنند و ده ها نفر. ” نویسنده کتاب اضافه کرد: “ترامپ هدف کاملی بود” ، پوچ و خودشیفتگی او را به هدفی طبیعی تبدیل کرد که روس ها بیش از 40 سال قبل از انتخابش در حال پرورش آن بودند.

© پخش مجدد ذخیره شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *