[ad_1]

آنگلا مرکل می گوید که عدم محبوبیت او کاملا غیرقابل استحقاق است و گرچه او “بد” معرفی می شود ، اما به لطف او ، یونان دوباره رشد کرده است.

چنان رشد “پایدار” ای که بر اساس گلگون ترین تخمین ها ، دولت هلن از سال 2007 و نه زودتر از سال 2040 به سطح ثروت خود بازگردد. خوش بین باشید.

در حقیقت معالجه اسب باعث شده تا یونان در مدت ده سال 26.4٪ از تولید ناخالص داخلی خود را از دست بدهد. نسبت بدهی / تولید ناخالص داخلی از 115 به 185 درصد افزایش یافته است.

دهه ای که درآمد سرانه یونانی ها 20 درصد و خانواده ها 38 درصد کاهش یافته است. رساندن شهروندان به زیر خط فقر به 35٪. بیش از یک سوم کل جمعیت.

و همه اینها بدون محاسبه اثرات همه گیری ، که بر اقتصاد شکننده و سیستم بهداشتی درمانی تأثیر گذاشته است ، که طی ده سال 50 درصد کاهش یافته است. همچنین عدم توانایی دولت های آتن در انجام هزینه های کسری مشمول مکانیسم نظارت دقیق ، که یونان را ملزم به ثبت مازاد اولیه معادل حداقل 2٪ تولید ناخالص داخلی تا سال 2060 می کند.

اگر یک فاجعه نبود ، مرکل به نظر یک شوخی خوب بود. یک شوخی گروتسک ، که توسط تبلیغات تکان دهنده طرفداری از اروپا القا می شود ، برای پنهان کردن حقیقت غم انگیز و ناخوشایند به بینندگان گفته می شود.

داستان در “یادداشت – تراژدی معاصر یونان” (نسخه های LAD) ، کتاب اختصاص داده شده به دهمین سالگرد بحران ، که داستانی کاملاً متفاوت را بازسازی می کند.

سفارش آنلاین در آمازون:

https://www.amazon.it/Memorandum-Una…/dp/8894552608

یا چاپ شما:
https: //www.youcanprint.it /…/ تفاهم نامه-مدرن …

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *