[ad_1]

آندره پالمری ، 42 ساله ، رهبر فوق بولداگ (معروف به “ژنرالیسیمو” ، رهبر یکی از تاریک ترین گوشه های ایتالیا ، لوشه) ، قهرمان بسیاری از نبردها به عنوان یک رهبر هوادار ، اما Forza Nuova در تحقیقات تحقیق کرد از استخدام کنندگان و مزدوران طرفدار روسیه برای جنگ در دونباس. حکم بازداشت اروپایی صادر شده توسط دادستان منطقه جنوا در پالمری ، که در خارج از کشور است ، افتاده است (دادستان فدریکو مانوتی است). از طرف خود ، پالمري هميشه مزدور و مربي بودن خود را انكار كرده و برعكس ادعا كرده است كه او با روس ها وفادار به جمعيت غيرنظامي داوطلب بوده است.

همراه با روسها

دادرسی علیه وی از اول آوریل آغاز می شود. طبق کیفرخواست ، پالمری چندین نفر را استخدام و آموزش داد تا در کنار شبه نظامیان طرفدار روسیه در دونباس ، شرق اوکراین جنگ کنند و آنها را مجبور به “شرکت در اقدامات از پیش تعیین شده و خشونت آمیز با هدف تغییر نظم قانون اساسی یا نقض تمامیت ارضی دولت اوکراین” کند. » از جولای 2019 ، سه نفر از شش مزدور محکوم شده بودند. به طور خاص ، ولادیمیر وربیتچی ، کارگر مولداوی ، به 1 سال و چهار ماه و اولسی کروتانی ، افسر سابق نیروی هوایی روسیه آلبانیایی به دو سال و هشت ماه محکوم شدند. آنتونیو کاتالدو ایتالیایی (لژیون خارجی سابق) در مورد مجازات دو سال و هشت ماه توافق کرده بود. این سه نفر در سال 2018 دستگیر شدند. تحقیقات در سال 2013 در منطقه اسکینچد لیگوریا متولد شد.

تلاش اوکراین برای ربودن وی

در اکتبر سال 2020 مشخص شد که ماموران مخفی اوکراینی در تلاش برای ربودن آندره پالمری هستند: 15000 دلار برای این عملیات. اگر آدم ربایی شکست می خورد ، آنها او را می کشند. این را مرکز مطبوعاتی وزارت امور داخلی جمهوری خلق لوگانسک (سرزمینی که از سال 2014 توسط نیروهای روسی و شبه نظامیان غیرقانونی اشغال شده است) اعلام کرد: با یک تیم ویژه آموزش دیده برای ربودن یک تبعه خارجی (ایتالیایی ، سردبیر) و بردن او به خاک اوکراین. پس از بررسی این اطلاعات ، گروه خرابکاران شناسایی شد. اعضای این گروه هنگام برنامه ریزی این جنایت دستگیر شدند. ” طبق گفته وزارت کشور LNR ، ایتالیایی مورد نظر آندره پالمری است.

منشأ قانونی ایتالیا

پالمری که از سال 2014 از توسکانی ناپدید شده است ، سابقه قانونی در ایتالیا نیز دارد. در نوامبر 2019 ، دادگاه عالی حکم 30 ماهه ضرب و شتم استفانو بناسی را که بین 8 تا 9 مارس 2013 در میخانه اوتاوو نانو در لوکا برگزار شد ، تأیید کرد. دادگاه تجدیدنظر در واقع فرجام خواهی مطرح شده توسط پالمری را به منظور ابطال درخواست تجدیدنظر ، كه در سال 2016 علاوه بر پرداخت مبلغی به طور موقت 10 هزار یورو به نفع بناسی ، به دو سال و هشت ماه و 20 روز حبس محكوم كرد ، رد كرد. ، که پس از حمله مجبور به عمل جراحی فک و صورت شد. ادعاهایی که پالمر باید پاسخ می داد ، صدمات جدی ، تهدیدها و پوشیدن بی دلیل سوئیچ بود. در همین شرایط ، رئیس سابق سونوگرافی لوچیز ، با چاقو ، سه مرد جوان را که بیرون رستوران ویا کانتور بودند ، تهدید کرد. برای این داستان ، افراط گرای راست در 17 ژوئن 2013 توسط تیم موبایل دستگیر شد. پالمري تا 13 سپتامبر در زندان سن جورجيو ماند و پس از تخفيف اين مجازات ، با الزام به امضاي رايگان بازگشت. وی سپس ایتالیا را قبل از پایان اقدامات ویژه نظارتی ترک کرد.

21 ژانویه 2021 (تغییر 21 ژانویه 2021 | 17:57)

© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *