[ad_1]

رسانه های ما از کوچکترین اشاره ای خودداری کردند ، همه آنها معطوف به 4 گربه ای بودند که در روسیه به نفع الکسی ناوالنی ، به عنوان مخالف اصلی پوتین ، تظاهرات کردند ، حتی یک حزب وجود دارد که ما می توانیم در مورد آن توافق کنیم. بیایید آن را با حزب بازنشسته خود مقایسه کنیم .

کاهش شغل و قوانین امنیتی جهانی موضوعات اعتراضات امروز پاریس بود که اتحادیه ها و جلیقه های زرد را متحد کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=R5flEu-8Ybk

رویدادهای دیگری مانند وان ، رن یا مارسی نیز در فرانسه برگزار می شود. لایحه امنیت جهانی در اولین خواندن توسط شورای ملی تصویب شد و قرار است در ماه مارس توسط سنا مورد بررسی قرار گیرد. مخالفان وی به ویژه خواستار لغو ماده 24 این ماده هستند که توزیع تصاویر اعضای نیروهای امنیتی را به قصد آسیب رساندن به سلامت “جسمی یا روحی” آنها ممنوع می کند – مقاله ای که اکثریت ریاست جمهوری آن را بازنویسی کامل اعلام کرد . علاوه بر محکومیت “پولشویی” در ماده 18 لایحه “جدایی طلبی”.

مخالفان لایحه جامع امنیتی همچنین خواستار پس گرفتن مواد 21 و 22 مربوط به استفاده پلیس از دوربین های عابر پیاده و هواپیماهای بدون سرنشین و همچنین لغو طرح جدید امنیت ملی شدند. “سفارش (SNMO).

ویگی نوام انور سخنگوی پلیس گفت که او مخالف قانون امنیت جهانی RT France است زیرا “ایمنی همشهریان ما باید به عنوان یک مأموریت حاکمیتی برای دولت باقی بماند و پلیس باید بتواند بدون ترس از عکسبرداری یا کشف از شفافیت کامل کار کند.” وی شکایت کرد: “هرچه زمان بیشتر بگذرد ، این ایده همچنان ادامه می یابد که این دولت عقب نشینی نخواهد کرد.”

دبیر کمیته اقتصادی و اجتماعی TUI فرانسه لازار رازکالا معتقد است که “وقتی به یک شرکت در مشکل پول می دهید […] در عوض ما نباید برش دهیم! “به یاد داشته باشید که در فرانسه ، گروه TUI حدود صد میلیون یورو کمک دولتی دریافت کرده است ، اما در حال اخراج کارگران است.

اینها برخی از صدای این واقعه است. آیا آنها واقعاً می توانند تابعیت را در رسانه های ما پیدا کنند؟[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *