[ad_1]

در روسیه ، این روز جدیدی است که با اعتراضات غیر مجاز در حمایت از وبلاگ نویس مخالف ، قدرت عالی سفید ، بت لیبرال های غربی الکسی ناوالنی برگزار می شود.

یک مجموعه کامل از مقالات و خدمات در رسانه های محلی وجود دارد که در مورد سرکوب و دستگیری صحبت می کنند. تعداد دستگیری ها و بازداشت ها به طرز عجیبی گزارش شده است.

آنتونی بلینکن ، وزیر امور خارجه ایالات متحده در توئیتر “ادامه استفاده روسیه از شیوه های وحشیانه علیه معترضان صلح طلب و روزنامه نگاران برای دومین هفته متوالی” را محکوم کرد و از مقامات روسیه خواست که الکسی ناوالنی و طرفدارانش را آزاد کنند. جمهوری

باشه. حال بیایید یکی از این تاکتیک های وحشیانه را ببینیم. به گزارش اسپوتنیک ، در مسکو ، سربازان گارد ملی هنگام گشت زنی در خیابان های مرکز پایتخت روسیه چای داغی را به رهگذران ارائه می دهند.

نیروهای امنیتی همچنین به معترضین ماسک دادند.

این جنبه به خصوص جالب توجه است. همان رسانه هایی که از گردهمایی در همه جا خشمگین هستند ، حتی زمانی که آنجا نیستند ، شاید برای جوانانی که خود را در فضای باز می بینند و دارای یک ابریشن هستند. یا برای شهروندان عادی ، که پس از ماه ها نیمه تعطیلی قانونی تصمیم می گیرند که به یک پیاده روی بسیار ساده و بی ضرر بروند ، حوادث غیر مجاز را که فاصله رعایت نمی شود و بسیاری حتی ماسک هم ندارند ستایش می کنند. چیز جدیدی نیست. ما دو استاندارد استاندارد و مکرر محکوم شده از دو برند مارک لیبرال هستیم که مطبوعات جریان اصلی ایتالیا در آن نفوذ کرده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *