[ad_1]

سفیر ایتالیا در مسکو ، Pasquale Terraciano او با اسپوتنیک V ، ساخت روسیه واکسینه شد. این به شما اطلاع می دهد روسیه امروزکه برخی اظهارات را از دیپلمات ما جمع کرده است. همین حساب رسمی توییتر واکسن Sputnik V با تأکید فراوان این رویداد را اعلام کرد.

Terraciano امروز به روسیه: “هیچ س politicalالی سیاسی در مورد واکسن وجود ندارد”

“من با واکسن روسی Sputnik V واکسینه شدم. هیچ عارضه جانبی خاصی نداشتم. من به زودی آزمایش آنتی بادی می کنم. ” دیپلمات ما ، سفیر مسکو از سال 2017 ، اضافه کرد که “بسیار متاسف است” که تلاش می شود موضوع واکسیناسیون و درمان در طی یک بیماری همه گیر “سیاسی شود”. این دیپلمات ایتالیایی گفت که “قصد ندارد واکسن های مختلف را مقایسه کند و بهترین را تعیین کند ، و تأکید کرد که دولت ایتالیا همکاری با همه کشورها را در این زمینه مهم می داند.”

“نه تنها روزنامه نگاران خارجی ، بلکه بسیاری از کارمندان نیز سفارت در مسکو آنها قبلاً واکسینه شده اند. ” در نتیجه یک توییت ، عکس سفیر Terraciano.

Sputnik V واکسن انبوه در هند ، آرژانتین و برزیل است

Sputnik V اولین واکسن ویروس کرونا در جهان است. در حال حاضر ، طبق Rt ، آزمایش های روسی تأیید می کنند که واکسن 91.4٪ موثر است. شرکت سازنده ادعا می کند که درخواست های 1.2 میلیارد دوز واکسن را از بیش از 50 کشور دریافت کرده است. مرحله سوم آزمایشات بالینی در چندین کشور از جمله بلاروس ، امارات متحده عربی ، هند ، مصر و برزیل برنامه ریزی شده یا در حال انجام است. واکسن روسی قبلاً مورد استفاده صربستان ، ونزوئلا ، الجزایر ، آرژانتین ، پاراگوئه و بولیوی قرار گرفته است.

در روزهای اخیر ، اتحادیه اروپا مذاکرات در مورد خرید Sputnik V. آغاز شده است. اگر اخباری مبنی بر واکسیناسیون پرسنل دیپلماتیک نه با Pfizer یا Moderna بلکه با Sputnik V تأیید شده باشد ، این یک سابقه مهم است. در واقع چیزی شبیه چراغ سبز از طرف دولت ایتالیا. از نظر لجستیکی داده های مهم دیگری نیز وجود دارد. واکسن Sputnik V به شرایط خاص نگهداری در -80 درجه نیاز ندارد. Sputnik V در واقع بین 2 تا 8 درجه سانتیگراد نگهداری می شود. با توجه به مشکلات موجود در تهیه Pfizer ، واکسن پوتین در حال تبدیل شدن به گزینه ای مشخص است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *