[ad_1]

باستان شناسان بیش از 50 مقبره در نکروپلیس سقاره ، محل هرم در تتی پیدا کرده اند. برخی مربوط به دوره پیش از سلسله سلطنت هستند. در میان یافته ها محل دفن یک ملکه نیز وجود دارد که وجود آن مشخص نبود.

باستان شناسان در حال آماده سازی افتتاح مقبره هستند بیش از 3000 سال پیش این شهر در نکروپولیس واقع شده است ساکارا، جنوب قاهره. مقبره یکی از 52 مقبره ای است که در نزدیکی هرم پیدا شده است فرعون تتیس.

ورودی ورودی مقبره حراج ، به گفته ارس تکنیکا ، توسط برخی از بیل مکانیکی به طور اتفاقی پیدا شد در حالی که باستان شناسان آماده بودند تا کشف یک گنج جدید معتبر در میان قبور رهبران نظامی و سایر بزرگان را به مردم اعلام کنند. و همچنین بقایای نسخه جدیدی از کتاب مردگان و چندین بازی تخته ای باستانی.

قبر متعلق به ملکه نارات، که وجود آن ناشناخته بود. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. ما یک قطعه مهم جدید به تاریخ مصر اضافه می کنیم. “

ساختار بزرگ دفن حداقل از سال 2010 شناخته شده است ، اما عملکرد مقبره و هویت مستاجر آن ناشناخته بود.

نام ملکه نارات در یک آبلیسک پیدا شده است که در نزدیکی محل دفن قرار دارد. این نام در دیوارهای معبد نیز وجود دارد.

52 مقبره یافت شده در سایه هرم تتیس مربوط به قبل از تأسیس مصر است ، یعنی بین سالهای 1570 و 1069 قبل از میلاد قدیمی ترین مقبره در نکروپلیس سقاره از آنجا استدوران پیش از سلسله سلطنتزمانی که مصر هنوز به چندین پادشاهی کوچک تقسیم شده بود.

محتویات مقبره های بررسی شده تاکنون به وضوح نشان دهنده وضعیت بالای فرد متوفی است: در میان اشیایی که برای همراهی با مردگان در زندگی پس از مرگ در نظر گرفته شده است ، چندین مجسمه از خدایان Anubis ، Ptah و Osiris و همچنین برخی اشیا cera سرامیکی پیدا شده است.

از مهمترین یافته ها نیز می توان بقایای یک پوست بزرگ عظیم به طول 4 متر (و عرض 1 متر) را که توسط یکی از بزرگان دربار بنام Bu-Kaa-Af نوشته شده است ، یافت.

سه شنبه ، 26 ژانویه 2021 – 15:35

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *