[ad_1]

روسیه ممکن است یک سیستم تسلیحاتی جدید مبتنی بر انتشار فرکانسهای رادیویی پالسی ایجاد کرده و استفاده کرده باشد ، قادر به ایجاد اصطلاحا. “سندرم هاوانا” همانطور که در ایالات متحده تعریف شد ، به عنوان اولین کسی که اثرات آن را گزارش کرد ، دیپلمات های آمریکایی در مأموریت خود به کوبا بودند.

آژانس آن را می نویسد AdnKronos که گزارش a مصاحبه با بی بی سی توسط مارک پلیمرپولوس ، یک عامل سیا با سالها تجربه در عراق ، سوریه ، افغانستان ، بعداً مسئول عملیات مخفی در اروپا و آسیا برای خنثی کردن مداخلات مسکو.

007 می گوید هنگامی که در اتاق هتلی در مسکو بیدار شد ، جایی که به طور قانونی برای اعلام نقش خود برای ملاقات با همکاران روسی رفت ، دچار سرگیجه ، وزوز گوش و حالت تهوع شد.

او می گوید: “من نمی توانستم بلند شوم ، چند بار تیرباران شدم ، اما این بدترین تجربه زندگی من بود.” به مدت سه سال از میگرن رنج می برد و نمی توانست یک روز داخلی کار کند ، مجبور شد بیماری های طولانی را بپذیرد. علائم آن مانند علائم گزارش شده توسط دیپلمات های آمریکایی در کوبا از سال 2016 است.

اولین پاسخ علمی به این علائم ، که توسط مقامات ، دیپلمات ها و کارگزاران آشکار می شود او رسید از جانب آکادمی های ملی علومعلائم در گزارشی ذکر شده است “مربوط به اثرات انرژی فرکانس رادیویی مستقیم و پالسی است”. به گفته بی بی سی ، با توجه به اینکه پلیمرپولوس در مسکو به ضرب گلوله کشته شد ، روشن است که این سلاح در روسیه تولید شده است.

وی توضیح داد: “ما دریافتیم که زیرمجموعه ای از افراد مبتلا به این سندرم علائم دقیقاً یکسانی دارند و از مطالعه این علائم بود که دریافتیم تنها یک منشا وجود دارد.” دیوید رولمن ، از دانشگاه استنفورد ، رئیس کمیسیون آکادمی علوم.

AGC GreenCom 3 فوریه 2021 10:03

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *