[ad_1]

حقایق

خروج از بازار واحد اروپا بوروکراسی را افزایش داده است. زمان لازم برای گمرک (8-10 ساعت) باعث خراب شدن ماهی می شود

90٪ ماهیگیران اسکاتلندی موافق بودند Brexit در همه پرسی سال 2016 ، اما ده روز است که آنها علیه نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون اعتراض کرده اند: “این دولت نااهل صنعت پوسته ماهی را نابود می کند” و همچنین: “بوریس به ما خیانت کرده است”. آنها عصبانی هستند زیرا بوروکراسی آداب و رسوم ، زنجیره تأمین را تا 8-10 ساعت کاهش می دهد ، و عواقب اجتناب ناپذیری که – اغلب با تمایل – از بین می رود. “این نیز خطای covid است ، ما یک صندوق آماده 23 میلیون پوندی داریم – گفت بوریس جانسون – ما تا زمانی که وضعیت عادی نشود ، کارگران بخش ماهیگیری را جبران خواهیم کرد.”

معامله ای که ماهیگیران اسکاتلندی با Brexit انجام داده اند

اما مشکل – برای ماهیگیران انگلیسی (بیشتر اسکاتلندی ها ، بلکه انگلیسی ها) – متفاوت است. توافقی که برای جلوگیری از توافق بدون معامله در منطقه سزارین انجام شد. این موارد عبارتند از: قرارداد تجارت آزاد ، صفر عوارض و تعرفه ها. در نگاه اول بسیار مطلوب است ، اما با مزایای بازار تک اروپا نیست. و دقیق تر ، صاف بودن. این بوروکراسی ، که در واقع مکانیسم را مسدود کرده و سرعت را کندتر می کند. به حدی که نه تنها ماهی می تواند خراب شود ، بلکه اکنون برخی از مشتریان از ترس تأخیر در تحویل سفارشات خود را لغو کرده اند. تأثیر Brexit ، مورد نظر آنها.

آنها در واقع معتقد بودند که با ترک اتحادیه اروپا می توانند بیشتر شکار کنند – و بنابراین کار کنند. دلیل این امر آنست که مرزهای بازار مشترک اروپایی سیستم سهمیه ای را برای ماهیگیری در آبهای “حاکم” تحمیل می کند ، که در مورد انگلیس و اسکاتلندی معادل 30-40٪ ماهی در دریاهای آنها است. وعده کسانی که Brexit را تصور و اجرا کردند ، کنترل کامل آبهایشان است. با این حال ، این هدف محقق نشد. نتیجه اکنون این است که برخی از مزارع پرورش ماهی در اسکاتلند و شمال انگلیس هزاران یورو ضرر کرده اند و اکنون در معرض بسته شدن هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *