[ad_1]

در دو روز متوالی ، دو هواپیمای بدون سرنشین اسرائیلی توسط مقاومت لبنان و فلسطین در جنوب لبنان و نوار غزه دستگیر و اسیر شدند.

در این بیانیه آمده است: “مقاومت اسلامی” یک هواپیمای بدون سرنشین اسرائیلی دشمن را که فضای هوایی لبنان را بر فراز جنگلهای شهر بلیدا در جنوب لبنان نقض می کرد ، سرنگون کرد و این در دست مقاومت است. ” نهاد رسانه ای مقاومت اسلامی در لبنان.

از طرف خود ، دفتر مطبوعاتی حزب الله گفت که یک پهپاد اسرائیلی از نوع ماتریس -100 حدود ساعت 10:30 صبح در بیروت ، 400 متری خط آبی ، حریم هوایی لبنان را نقض کرد.

وی در بیانیه ای ادامه داد: “مجاهدان مقاومت اسلامی او را با استفاده از سلاح کافی رهگیری کرده و در منطقه” هاربت چوب “در شهر” بلیدا “در جنوب لبنان به ضرب گلوله کشته اند.

سخنگوی ارتش اسرائیل ، آویچای آدرائی اذعان کرد که یک هواپیمای بدون سرنشین ارتش اسرائیل “در جریان فعالیت های عملیاتی در مرز با لبنان” به خاک لبنان سقوط کرده است ، و اطمینان داد که هیچ ترس از نشت وجود ندارد.

خبرنگار تلویزیون المنار علی چوب ، به نوبه خود ، او اظهار داشت که دشمن اسرائیلی اخیراً برای جبران کمبود عناصر نظامی اسرائیلی در مرز لبنان ، استقرار هواپیماهای بدون سرنشین خود را به مناطق مرزی افزایش داده است.

از ژوئیه سال 2020 ، نظامیان اسرائیلی دیگر از ترس اینکه مورد اصابت عناصر مقاومت قرار بگیرند ، دیگر در منطقه دیده نمی شوند.

در راستای وعده حزب الله ، حسن نصرالله شماره یک قول داده است انتقام مرگ یک مبارز حزب الله را در حمله اسرائیل در حوالی فرودگاه دمشق بگیرد.

روزنامه نگار اسرائیلی والا امیر بوبوت او گفت او تعجب کرد که یک روز پس از ساقط شدن یک پهپاد اسرائیلی در نوار غزه ، این پهپاد به جنوب لبنان برخورد کرد.

روز گذشته یک هواپیمای بدون سرنشین در منطقه سد اسرائیلی Eretz-Beit Hanoune فرود آمد. به گفته منابع فلسطینی ، مقاومت فلسطین به سمت هواپیمای کواد کپچر که بر فراز منطقه سد در حال پرواز بود آتش گشود و آن را پایین کشید و آن را گرفت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *