[ad_1]

شایعات متوقف نمی شوند بحران ادعایی بین دونالد ترامپ و همسرش ملانیا. ماه هاست شایعاتی مبنی بر اینکه خانم اول سابق برای خداحافظی از کاخ سفید شمارش معکوس کرده است ، روز به روز بیشتر می شود. فاکس نیوز با فیلمبرداری ورود ترامپ به فلوریدا از آتش شایعات مراقبت کرد. ملانیا از توقف و ژست گرفتن برای عکاسان خودداری کرد و سرعت خود را کم کرد و دونالد را تنها گذاشت.

این ویدئو ویروسی شد و جنجال هایی را در اطراف ایجاد کرد ازدواج منحل می شود. از سوی دیگر ، نگرشهای مدل قبلی ، به ویژه در سال گذشته ، بدون ابهام است. سه کاوش ، نمای جانبی و دستگیره های فرار شده ، ملانیا بارها و بارها عدم تحمل شوهرش را نشان داده است. منابع نزدیک به او می گویند ملانیا از ترک کاخ سفید خوشحال است و در چند هفته گذشته تمام تلاش وی بر روی بسته بندی وسایل شخصی برای جابجایی متمرکز بوده است.

مشاور کاخ سفید ، اوماروسا مانیگولت نیومن گفت: “بانوی اول سابق دقیقه ها را شمرد” که وی را از حرکت جدا کرد. این زوج مدتی در اتاقهای جداگانه خوابیده بودند. کسانی که در چند روز گذشته با او ملاقات کرده اند ، در مورد ملانیا خندان مانند هرگز صحبت می کنند و در ایالات متحده ، این شوخی که او به بایدن رای خواهد داد ، رواج دارد. ملانیا ممکن است تنها بانوی اول تاریخ باشد (به جز پت نیکسون) الف برای تعیین نقش عمومی پس از پایان دوره شوهرش. در حقیقت ، به نظر می رسد که در حال حاضر او فقط می خواهد از کانون توجه خارج شود و کنترل زندگی خود را بدست آورد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.