[ad_1]

همچنین بخوانید> ملانیا ترامپ در بازوی ارتش شایعاتی را آزاد کرد

پیروزی جو بایدن در طول انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده ، ملانیا وی را به عنوان آزادی استقبال کرد (حتی شایعه شده است که رای وی به نامزد انتخاباتی رفته است). از طرف دیگر ، او هرگز تلاش زیادی نکرد تا بی حوصلگی خود را برای نقشی که علی رغم خودش پیدا کرد پنهان کند. و اکنون که سرانجام تجربه واشنگتن نزدیک می شود ، به نظر نمی رسد که او برخلاف اولین بانوان قبل از او علاقه مند به تعیین نقش عمومی باشد.

خداحافظی از طریق اجتماعی آخرین اقدام قبل از شروع زندگی جدید است. “در همه کارهایی که انجام می دهید پرشور باشید ، اما همیشه به یاد داشته باشید که خشونت هرگز پاسخی نیست و هرگز قابل توجیه نخواهد بود. وقتی وارد کاخ سفید شدم ، به مسئولیتی که همیشه به عنوان یک مادر برای ارتقا promote ، توانمند سازی و آموزش احساس کرده ام فکر کردم. ترامپ به همه آمریکایی ها گفت.

ملانیا با نقش عمومی خود ، بلکه همچنین با دونالد ، نمی تواند صبر کند تا برای همیشه بسته شود. آنها قبلاً در کاخ سفید ، جداگانه خوابیده بودند: او در طبقه دوم در بال غربی ، او در طبقه سوم در بال شرقی. در طول سالهای دولت ترامپ ، او هرگز بی حوصلگی خود را بین لبخندهای رد شده و حفاری محجبه برای شوهرش پنهان نکرد. سطح اتفاق نظر در مورد او یک رکورد منفی به ثبت رسانده است ، اما او خود را آماده می کند تا ورق را برگرداند ، آرام و خندان مانند قبل.

همچنین ممکن است به موارد زیر علاقه داشته باشید:[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *