[ad_1]

ملانیا ترامپ: “هیچ تور کاخ سفید برای جیل بایدن وجود ندارد.” بانوی اول خروج ایالات متحده سنتی را نقض می کند که برای 100 سال ادامه داشته است.

توافقنامه قبل از ازدواج مرواریدهای ملانیا

ملانیا ترامپ به جیل بایدن: “بدون گشت و گذار در کاخ سفید”. بانوی اول عزل كننده همسر رئیس جمهور جدید آمریكا را به روش سنتی همراهی نخواهد كرد گشت و گذار در بخشی که برای خانواده ها در نظر گرفته شده است در کاخ سفید ، یک سنت 100 ساله را نقض کرد.

ملانیا با جیل بایدن دیدار نخواهد کرد

چندین روزنامه آمریکایی این موضوع را گزارش می دهند ملانیا ترامپ خودداری کرد، در این باره در یک سخنرانی رسمی خطاب به ملت برای استقبال از جو بایدن و خانواده اش صحبت کرد روز روی کار آمدن، روزی که رئیس جمهور جدید ایالات متحده رسماً قدرت کامل را به دست می گیرد. بنابراین برای دیدار با نامزدها در کاخ سفید خواهد بود تیموتی هارلت، به گزارش سی ان ان ، رئیس مداخله کرد.

در طول او سخنرانی خداحافظی ملانیا ترامپ همچنین از آمریکایی ها خواست تا در جریان تنش های سیاسی کنونی که بر ملت تأثیر می گذارد ، متحد باشند.

باید قول بدهیم، ما از صداقت یا ارزشهای خود غافل نمی شویم “، او بیان کرد “ما از هر فرصتی استفاده می کنیم تا خیرخواهی را به نمایش بگذارید به دیگران ، ما عادت های خوبی برای زندگی روزمره خود ایجاد می کنیم. “

سنت شکسته

سنت تور کاخ سفید در سال 1950 آغاز شدزمانی که بس ترومن میزبان بانوی اول آینده مامی آیزنهاور بود. در واقع همیشه همین طور بوده است میشل اوباما به محض پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات در برابر باراک اوباما از ملانیا ترامپ استقبال می کند. در واقع ، قبل از او لورا بوش میشل اوباما را دو بار دعوت کرد: یک بار تنها و یک بار دو دخترش او را همراهی کرد تا بتوانند اتاق های خود را در کاخ سفید از قبل انتخاب کنند.

ملانیا ترامپ و میشل اوباما

وی در 14 دسامبر سال 1988 در میلان متولد شد و در رشته زبانشناسی برای کسب اطلاعات و ارتباطات تحصیل کرد. به سوالات و پاسخ های کانونی کمک می کند ، Nanopress ، دوستان اسب ما ، مجله Reiner.

مخاطب:


مخاطب:
سسیلیا لیدیا کاسدئی

وی در 14 دسامبر سال 1988 در میلان متولد شد و در رشته زبانشناسی برای کسب اطلاعات و ارتباطات تحصیل کرد. به سوالات و پاسخ های کانونی کمک می کند ، Nanopress ، دوستان اسب ما ، مجله Reiner.

همچنین بخوانید

جهانگردی

خارجی

سیشل بخش گردشگری را مجدداً راه اندازی می کند و از هر کسی که بتواند ثابت کند واکسینه شده است علیه Covid استقبال می کند.

گهواره دختر را رها کنید

خارجی

این مرد قبل از رفتن به محل کار دخترش را در گهواره رها کرد: “من نمی دانستم با چه کسی باید او را ترک کنم.”

خطای مورفین

خارجی

در استرالیا ، یک زن دوز غلط مورفین را هنگام زایمان دریافت می کند و منجر به کما و مرگ نوزاد می شود.

زندان

خارجی

پاتریک زکی پانزده روز دیگر در زندان خواهد ماند: این حکم با حکمی است که پس از دادرسی روز یکشنبه ، 17 ژانویه صادر شد.