[ad_1]

تسکین ملکه الیزابت در پایان دولت دونالد ترامپ: رئیس جمهور سابق برای خشم و سلطه انگلیس چه کرد؟

دونالد ترامپ او توهین به مرگ ملکه الیزابت. خوب ، بله ، البته ، از نظر a پادشاه البته. با خروج ترامپ از سناریوی سیاسی آمریکا ، ملکه الیزابت باید با خیالی آسوده آهی بکشد. کارشناس سلطنتی ادعا می کند ریچارد فیتزویلیامزکه طبق آن اعلیحضرت احتمالاً “شخصاً راحت شدوی افزود: بنابراین ما مجبور نیستیم با دونالد ترامپ سر و کار داشته باشیم.

نه فقط به خاطر ضرب المثل غیرقابل پیش بینی بودن از این شخصیت (مشخصه ای که برای یک رئیس جمهور مناسب نیست) ، بلکه همچنین برای رفتار ناعادلانه او نسبت به سنت سلطنتی است. اما ترامپ برای خشم ملکه چه خواهد کرد؟

طبق گفته فیتز ویلیامز ، رئیس جمهور سابق اقدامات اشتباه بسیاری انجام داده است در طی جلسات مختلفی که در سالهای اخیر برگزار شده است ، با حاکمیت بیایید ببینیم مراحل اشتباه چیست!

دونالد ترامپ حتی ملکه الیزابت را عصبانی کرد!

https://www.youtube.com/watch؟v=tyBKS-rV4eE

اعتبار ویدیویی اخبار جهانی

یکی از مراحل اشتباه ، به نقل از فیتزویلیامز ، در سال رخ داد 2018، چه زمانی ترامپ در انگلیس بود. در آن زمان ، مورخ سلطنتی جان بک اشاره کرده بود که در یک مناسبت خاص ، آقای ترامپ پشت به ملکه کرده بودو او در حالیکه از نگهبان قلعه ویندزور تماشا می کرد جلوی او قدم می زد. خلاصه اینکه ترامپ پشت به ملکه کرد. حتی کسانی که هرگز سریال را تماشا نکرده اند “تاج“او می داند که بعضی کارها انجام نمی شود!

من همیشه معتقد بوده ام که این یک توهین کشنده به یک پادشاه است.

گویا این کافی نبود ، ترامپ بعداً با فاش کردن آنچه او و الیزابت دوم در مورد آن صحبت کردند پروتکل را شکست Brexit. در مصاحبه ای با صبح بخیر انگلیس ، این مرد در واقع این را توضیح داده بود به گفته ملکه ، این وضعیت پیچیده ای بود.

اکنون همه ما می دانیم که ملکه الیزابت هرگز درمورد موضوعات سیاسی اظهارات علنی نمی کند و این واقعیت که ترامپ در گسترش حریم خصوصی خود احساس آزادی می کند ، مطمئناً زن را پسند نکرد؟

این روزنامه نگار تحت فشار قرار گرفت تا جزئیات بیشتری از مکالمه خود را با ملکه ارائه دهد ، دونالد ترامپ اعتراف کرد که دیگر نمی تواند “دکمه” را باز کند:

بگذارید به شما بگویم که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. او یک زن شگفت انگیز است ، بسیار تیزبین است ، وقتی که می گویم زیبا – بسیار زیبا است – از داخل و خارج. این زن زیبایی است.

چه آقایی! اما فکر می کنید اینجا تمام شد؟ خب نه!

دونالد ترامپ ، ملانیا و احمق ها در کنار ملکه

علاوه بر این ، به نظر می رسد دونالد ایده ای ندارد قبل از سلطان باید تعظیم کند. رئیس جمهور سابق ، که برای یک سفر ایالتی به لندن بازگشت ، دوباره پروتکل را نقض کرد ، ویرایش با Sovereign دست می دهد به جای ساختن تعظیم معمول.

در سال 2020 ، همسر ترامپ ، ملانیا، هنگامی که زن و شوهر با هم دست دادند ، همان گام اشتباه را هنگام ملاقات با پیانوهای بزرگ ناتو برداشت پرنس چارلز و ملکه

سرانجام ، پس از ضیافت ایالتی ، ترامپ همچنین رابطه خوب با حاکم را به رخ خواهد کشید:

من رابطه بسیار خوبی دارم ، می خندیدیم و سرگرم می شدیم. و مردم به او گفتند که او طی 25 سال خیلی سرگرم نشده است. آن زمان من به خاطر آن مورد انتقاد قرار گرفتم زیرا آنها گفتند ما بیش از حد سرگرم می شویم.

من نمی توانم سرگرمی ملکه را در این موارد خاص تصور کنم!

تصویر از اینستاگرام[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *