[ad_1]

به گفته نویسنده آمریکایی الكساندر استایل، ممنوعیت استفاده از شبکه های اجتماعی برای دونالد ترامپ برای حقایقی از Capitol Hill این نه تنها یک سابقه خطرناک است ، بلکه یک عمل کاملاً نادرست از آزادی بیان و حقیقت تاریخی است: نویسنده و روزنامه نگار امروز در سرمقاله خود در Repubblica ، از گروه “محکوم کردن” رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده خارج می شود و یک سوال اساسی را مطرح می کند. راه حل در فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و یوتیوب برای ممنوع کردن رئیس جمهور دونالد ترامپ دسترسی به سکومجموعه ای از سالات را مطرح می کند که باید به آنها پاسخ داده شود “.

اول از همه ، مشکل تبعیض برای استیل وجود دارد ، “چرا ادعاهای دروغ ترامپ در مورد انتخابات 2020 را تحریم کرد؟ در حالی که همچنان به حل و فصل ادامه می دهد رهبران خودکامه چین و ایران مردم خود را گمراه و دستکاری کنند؟آزادی بیان و بیان روشن در “تعداد انگشت شماری از رهبران انتخاب نشده باید تصمیم بگیرند که میلیاردها نفر در سراسر جهان به چه اطلاعاتی دسترسی دارند؟ “نه تنها این ، مسئولیت همان شبکه های اجتماعی نیز به عهده خواهد بود در”ایجاد یک باتلاق مالاریایی از اطلاعات نادرست که باعث تحریک جمعیت در کپیتول شد

در بین جامعه و دموکراسی: نکته مهم

در واقع ، طبق نظر استیله من شبکه های اجتماعی در حال حاضر اجتناب ناپذیر و ضروری شده اند برای ارتباطات سیاسی ، حتی اگر داده های شرکت های خصوصی باقی بماند ، که می تواند کدهای رفتار داخلی خود را تحمیل کند: از طرف دیگر ، نویسنده آمریکایی تأکید می کند ، “شبکه های اجتماعی می توانند به لطف سیاست های خاص دولت کار کنند “. توییتر و FB همیشه از “ناشران” نامیده می شوند.“اما فقط”سیستم عامل های خنثی که دیگران روی آنها مواد ارسال می کنند “، کمی شبیه برخی دکه های روزنامه فروشی: خشونت و فحاشی که هر بار بر اساس معیارهای مختلف تعریف می شود ، تنها دو م componentsلفه سانسور در شبکه های اجتماعی بود. همه اینها به “گره” ترامپ: “این ایده که فیس بوک و سایر رسانه های اجتماعی فقط یک سیستم عامل هستند ، نه ناشر ، حفظ آن در واقعیت دشوارتر شده است.»به Stile حمله می کند ، از جمله داده های کلان جهانی در شبکه های اجتماعی. “شرکت فناوری مستقر در سیلیکون ولی ممکن است همیشه بهترین قضاوت در مورد مواردی که باعث خشونت در سایر نقاط جهان می شود نباشد.»، استیل نتیجه گیری کرد ، و درخواست کنگره بعدی ، به رهبری بایدن ، که در نهایت می تواند حکومت کند “جعبه پاندورا“از طریق شبکه های اجتماعی ، حتی تا کنون کنترل جهانی دشوار است.

© پخش مجدد ذخیره شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.