[ad_1]

صنعت داروسازی

فلورانس (ایتالپرس) – گروه Meinarini گزارش داد که کمیسیون اروپا الزونریس (tagraxofusp) را به عنوان مونوتراپی برای درمان خط اول بیماران بزرگسال مبتلا به نئوپلازی سلول دندریتیک پلاسماسیتوئید بلاست (BPDCN) ، یک نئوپلاسم خونساز نادر و تهاجمی با شدید ، تأیید کرده است. این تصمیم به دنبال نظر مثبتی است که کمیته محصولات دارویی برای استفاده انسان (CHMP) توسط آژانس داروهای اروپایی (EMA) در نوامبر سال 2020 به تصویب رسانده و بر اساس بزرگترین مطالعه آینده نگر در بیماران مبتلا به BPDCN درمان نشده انجام شده است تحت درمان.
الزونریس به عنوان یک داروی یتیم در اروپا تعیین شده است و اکنون اولین درمان تایید شده برای بیماران مبتلا به BPDCN و اولین درمان هدفمند CD123 موجود در اروپا است.
لوسیا و آلبرتو جیووانی الئوتی ، سهامداران و اعضای هیئت مدیره Menarini ، گفت: “این نتیجه تعهد منارینی را به انکولوژی تأیید می کند ، که علاوه بر سایر موارد ، با مقاومت آنتی بیوتیکی و ایجاد آنتی بادی مونوکلونال علیه Covid19 احاطه شده است.” روشهای درمانی جدید ، مانند مورد الزونریس ، اغلب تنها راه حل برای بسیاری از بیماران است. “
الچین بارکر ارگون ، مدیر عامل گروه Menarini گفت: “برای اولین بار ، بیماران مبتلا به BPDCN در اروپا این فرصت را خواهند داشت که از درمانی استفاده کنند که به طور خاص علیه این سرطان نادر و تهاجمی هدف قرار گرفته است.” BPDCN ، زیرا برای کمک به بیماران مبتلا به این بیماری وحشتناک ، درمان هدفمندی را در اختیار پزشکان قرار می دهد. ما هم اکنون به عنوان بخشی از تعهد خود برای تهیه داروهای م effectiveثر و نوآورانه برای افراد مبتلا به بیماری های جدی ، در تلاش هستیم که این کار را در اسرع وقت در اروپا انجام دهیم. “
Elzonris یک روش درمانی هدفمند است که به صورت انتخابی بر روی CD123 عمل می کند ، قبلاً توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تأیید شده و از سال 2019 توسط Stemline Therapyics ، که اکنون بخشی از گروه Menarini است ، در ایالات متحده توزیع می شود. این دارو در سال 2018 توسط FDA ایالات متحده تأیید شده است ، جایی که در حال حاضر برای درمان بیماران بزرگسال و اطفال از دو سال به بالا با BPDCN در دسترس است.
(ایتالپرس)[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *