[ad_1]

(تله بورسا) – The گروه منارینی امروز تصویب تصویب کرد کمیسیون اروپایی از جانب Elzonris (tagraxofusp) ، به عنوان مونوتراپی برای درمان خط اول بیماران بزرگسال مبتلا به نئوپلاسم سلول دندریتیک پلاسماسیتوئید بلاستیک (BPDCN)، یک نئوپلاسم خون نادر و تهاجمی با پیش آگهی شدید. تصمیم کمیسیون ، منارینی در یادداشتی گفت ، به دنبال نظر مثبت اتخاذ شده توسط کمیته محصولات دارویی برای استفاده انسانی (CHMP) آژانس دارویی اروپا (EMA) از نوامبر 2020 و بر اساس بزرگترین مطالعه آینده نگر تاکنون در بیمارانی انجام شده است که تحت درمان با BPDCN قرار نگرفته اند یا قبلاً تحت درمان قرار نگرفته اند.

الزونریس در اروپا به عنوان یک داروی یتیم شناخته شده است و هم اکنون در حال استفاده است اولین درمان تایید شده برای بیماران مبتلا به BPDCN و اولین درمان علیه CD123 در اروپا در پاسخ به یک نیاز مهم درمانی موجود است.

آنها گفتند: “این نتیجه پایبندی Menarini به انکولوژی را تأیید می کند ، که علاوه بر سایر موارد ، با مقاومت به آنتی بیوتیک و ایجاد آنتی بادی مونوکلونال علیه Covid19 همراه است.” لوسیا و آلبرتو جیووانی آلئوتی ، سهامداران و اعضای هیئت مدیره منارینی – تحقیق و توسعه روش های درمانی جدید ، مانند مورد الزونریس ، اغلب تنها راه حل بسیاری از بیماران است. ”

وی گفت: “برای اولین بار ، بیماران مبتلا به BPDCN در اروپا می توانند از درمانی استفاده کنند که به طور خاص علیه این سرطان نادر و تهاجمی انجام شود. یلتسین بارکر ارگون ، مدیر عامل گروه Menarini – تأیید الزونریس تغییر قابل توجهی در رویکرد درمانی BPDCN را ممکن می سازد ، زیرا این دارو درمانی هدفمند را برای کمک به بیماران مبتلا به این بیماری وحشتناک در اختیار پزشکان قرار می دهد. ما هم اکنون در تلاش هستیم تا الزونریس را در اسرع وقت در اروپا در دسترس قرار دهیم ، به عنوان بخشی از تعهد خود برای تهیه داروهای م effectiveثر و نوآورانه برای افراد مبتلا به بیماری های جدی. “

Elzonris – توضیح می دهد – یک درمان هدفمند است که به طور انتخابی بر روی CD123 عمل می کند ، قبلا توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تأیید شده و از سال 2019 در ایالات متحده توسط درمان های بنیادی، اکنون بخشی از گروه Menarini است. در سال 2018 توسط FDA ایالات متحده تأیید شد ، جایی که در حال حاضر برای درمان بیماران بزرگسال و کودکان با سن دو سال و بالاتر با BPDCN در دسترس است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *