[ad_1]

دو نام وجود دارد که توسط آنها انتخاب شده است جو بایدن برای دولت جدید ، قابل هضم نیستند بوقلمون: این برای لوید آستین، وزیر دفاع جدید ، برت مک گورک، هماهنگ کننده خاورمیانه و شمال آفریقا. رجب طیب اردوغان او فکر کرد که فقط با بازگشایی پرونده ایران ، کاخ سفید تمام مضامین جدا کننده را فراموش کرده بود: سیستم موشکی خریداری شده توسط روس ها S-400، درگیری ایدئولوژیک و مادی با بدنیا آمدن، بازی های انجام شده توسط ترکیه در سوریه و سی لیبی، ادعای ترکی ها برای گاز در اژه و قبرس. و در عوض ، این دو جلسه در مسیر درست پیش می روندوحدت اقیانوس اطلس پیش بینی شده در خاورمیانه ، که همچنین مشخصه دولت اوباما است ، بدون آنکارا در پروژه F-35 حتی همانطور که ترکیه سعی می کند از طریق دیپلماتیک با آن ارتباط برقرار کند ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا است اسرائيل.

لوید جی آستین سوم اولین آفریقایی-آمریکایی بود که حکومت کرد پنتاگون. در سال 2013 ، در زمان ریاست جمهوری اوباما ، او به عنوان رئیس منصوب شد Centcom، بزرگترین فرماندهی مشترک ارتش ایالات متحده است. وی کنترل عقب نشینی نیروها ازعراق پس از یک جنگ خونین حفظ نمایه ای که همیشه برای ارتباطات و رسانه استفاده نمی شود. به جای وی ، وقتی جنگ به پایان رسید ، دیگران در روزنامه های آمریکایی دنبال یکدیگر می رفتند. وی همچنین هدایت همه نیروهای آمریکایی را بر عهده دارد خاورمیانه، بنابراین مدیر کارزار ستارگان و راه راه های ضد او شد دولت اسلامیپس از تصرف شورشیان در شرق سوریه و شمال عراق: ژوئن 2014 بود.

البته ، امضای وی در مورد پروژه تأیید شده وجود دارد اوباما برای بیشتر کمپین هوایی از جانب پایگاه داده Incirlik ، در ترکیه ، که ، طی دو سال گذشته ، به تدریج از مخروط علاقه آمریکا خارج شده است ، به نفع کرت، به دلیل تنش شدید مسابقه دوتایی موشکهای S-400 و F-35 روسیه.

واضح تر موضع برت مک گورک است که در گذشته علناً در کنار حضور نظامی آمریکا در سوریه بوده و منتقد آنکارا برای نقش آن در کل این منطقه کلان. او در اواخر سال 2018 توسط ایالات متحده برای مبارزه با دولت اسلامی به ائتلاف بین المللی فرستاده شد ، نقشی که پس از تصمیم خود پشت سر گذاشت دونالد ترامپ نیروهای آمریکایی را از شمال سوریه بیرون بکشد. مک گورک در گذشته علناً استدلال کرده است که رئیس جمهور ترکیه ممکن است داشته باشد پناهندگی داد رهبر پیشین داعش ابوبکر البغدادی، بعداً در یک عملیات آمریکایی کشته شد.

برایران سپس او قبلاً نیز نیاز را تکرار کرده است رویکرد چندجانبه. بنابراین ترکیه می ترسد که اقدامات مک گورک بتواند در مسیری که دولت اوباما دنبال می کند ادامه یابد: متعهد شدن به fil rouge نیروهای آمریکایی در نیروهای دموکراتیک سوریه (Sdf) تحت سلطه کردی، همان کردهایی که خود را آشکار کردند متحدان گرانبها علیه تروریسم اسلامگرا ، اما توسط اردوغان و با اجازه کاخ سفید ترامپ هدایت شد.

موضع دولت جدید ایالات متحده در مورد پرونده ترکیه ، که توسط جو بایدن در هفته های اخیر بسیار انتظار می رفت ، هنگامی که وی رئیس جمهور اردوغان را به عنوان “خودکامه”، گفت که این رهبران مخالف ترکیه را پشتیبانی و “تشویق” می کند الف “با روند انتخابات” او را کتک زد.

توییتر:FDepalo[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *