[ad_1]

“ما از پیشنهاد ایالات متحده برای تمدید قرارداد راه اندازی مجدد استقبال می کنیم ، اما همه چیز به جزئیاتی بستگی دارد که هنوز باید مطالعه کنیم.” سخنگوی کرملین در مورد “دعوت واشنگتن برای تمدید توافق هسته ای New Start ، که بین دو قدرت در سال 2010 امضا شد و در 5 فوریه منقضی می شود” اظهار نظر کرد. پنج سال ، “سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ماریا زاخارووا گفت. به طور خلاصه ، بازوها دراز است ، اما هیچ عجله و جهشی به جلو وجود ندارد.

از نظر تئوریک ، در صورت عدم تمدید این پیمان ، هر دو طرف می توانند تعداد نامحدودی کلاهک هسته ای را به کار گیرند ، اما طبق این پیمان حداکثر 1550 است. ناتو همچنین تمایل خود را برای تمدید تمدید اعلام کرده است: “من از اعلامیه رئیس جمهور بایدن و قصد وی استقبال می کنم پیمان جدید “شروع” – گفت ینس استولتنبرگ ، دبیرکل ناتو – من بارها اظهار داشته ام که نباید در شرایطی قرار بگیریم که توافق نکنیم (…) تمدید شروع جدید این است پایان نیست این باید آغازی برای تلاش مجدد برای تقویت کنترل تسلیحاتی بین المللی باشد تا کشف کند چگونه می توانیم سیستم های جنایی بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم و کشورهای بیشتری مانند چین را درگیر کنیم. “

آمادگی برای تمدید و تمدید توافق نامه توسط دولت جدید ایالات متحده پس از تلاش ریاست جمهوری ترامپ ابراز شد ، اما نتیجه ای نداشت. نیازی که گرچه با اراده کاخ سفید ، که قبلاً به سازمان اطلاعاتی ماموریت داده است ، درهم آمیخته باشد تا واضح باشد که بسیاری از پرونده هایی که به عقیده واشنگتن ، کرملین دارای یک انسداد طولانی است ، به هم پیوسته است: حمله هکرها به SolarWinds برای تأثیر در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *