[ad_1]

بر واکسن های کووید توسعه یافته توسط نوین، از شرکت آمریکایی فایزر با آلمانی BioNTech و توسط انگلیسی ها AstraZeneca با همکاری ل“دانشگاه آکسفورد است ایربم پومزیا آنها هرگز تزریق نخواهند شد ایران. ولی فقیه ، آیت الله علی خامنه ایدر واقع ، واردات این واکسن ها را ممنوع کرده است زیرا به غرب اعتماد ندارد. “من آنها را باور نمی کنمخامنه ای در یک سخنرانی تلویزیونی گفت. “بعضی اوقات می خواهند آزمایش کنندوی افزود واکسن در کشورهای دیگر است. سپس او نیز س questionال کرد فرانسه، “زیرا در گذشته خون آلوده به ایران صادر کرده است“و سپس او دوباره شروع کرد:”اگر واکسن های آنها ، از جمله در Pfizer کار می کند ، چرا آنها از آنها برای مردم خود استفاده نمی کنند تا از شکست هزاران مرگ در کشورشان جلوگیری کنند؟

دقیقاً به دلیل تردیدهای ابراز شده در شبکه های اجتماعی در مورد واکسن های “غربی” ، طی روزهای اخیر ورود خامنه ای به توییتر ممنوع شده است. در هر صورت ، ایران آماده واردات آنها از کشورهای دیگر است. مشکل این است که او به دلیل تحریم های ایالات متحده قادر به خرید آنها نیست ، بنابراین او در حال کار بر روی تولید واکسن ملی کوید است ، در واقع آزمایشات انسانی آغاز شده است.

ایران ، توافق نامه ای با کوبا برای واکسن جمع آوری شده 02

ایران این کشوری است که بیشتر در خاورمیانه تحت تأثیر کوید قرار دارد. اما تندروها نمی خواهند در مورد واردات واکسن های آمریکایی اطلاعاتی کسب کنند. کل محمدرضا نقدی در هفته های اخیر گفت سپاه پاسداران ایرانتزریق واکسن خارجی را توصیه نمی کندبر اساس RNA پیام رسان. اخیراً ، ایران با یک توافق به توافق رسید کوبا برای آزمایش واکسن جمع آوری 02، که در اوایل 14 روز پاسخ ایمنی نشان داد ، همانطور که توسط مشاهده می شود ویسنته ورس، مدیر موسسه واکسن فینلای ، که با آن به توافق رسیدموسسه پاستور در ایران. بر خلاف Pfizer ، کوبا بر روی واکسن های زیر واحد تمرکز کرده است ، که در حال حاضر 30٪ از آزمایش شده ها را تشکیل می دهد. “این یک تکنولوژی مدرن است ، اما هزینه بسیار کمی دارد ، حتی اگر به زمان تولید بیشتری نیاز داشته باشد»، او توضیح داد خدمات پیک della Sera ایمونولوژیست فابریزیو چیودو، 35 ساله از پالرمو ، در حال انجام وظیفه در CNR پوزوئولی (Na) ، در حال کار بر روی واکسن از جمهوری سوسیالیست کوبا.

© پخش مجدد ذخیره شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *