[ad_1]

“من دیگر نمی توانم سکوت کنم ، می خواهم ترامپ استعفا دهد. می خواهم او بیرون باشد. آسیب کافی وارد کنید. سناتور جمهوری خواه آلاسکا لیزا مورکوکی وی پس از حمله به پنج شنبه گذشته در واشنگتن ، که در آن پنج نفر جان خود را از دست دادند ، ابتدا بسیاری از اعضای حزب خود را به سمت رئیس جمهور برکنار نشان نمی دهد.

در دو مصاحبه خشن ، یکی دراخبار روز Anchorage و دیگری دررسانه های عمومی در آلاسکا، مورکوفسکی به دموکرات ها پیوست و خواستار استعفای ترامپ از استعفا شد جو بایدن برنامه ریزی شده برای 20 ژانویه.

مورکوفسکی گفت: “من از گفتن حقیقت خودداری کردم.”رسانه های عمومی در آلاسکا. “اما دیگر نمی توانم سکوت کنم.”

مورکوفسکی قبلاً در دوره ریاست جمهوری خود با ترامپ اختلاف داشت ، اما این بار او نتوانست خشم خود را مهار کند: “معترضین توسط رئیس جمهور خود تشویق شدند و من فکر می کنم که او مسئول آنچه اتفاق افتاده است.”

کاربرد”اخبار روزانه انکوریج، سناتور روشن کرد که برای او ، “ترامپ باید برود.” وی افزود: “او گفت كه ظاهر نخواهد شد ، در مراسم افتتاحیه ظاهر نخواهد شد. او روی حادثه اضطراری در کوید تمرکز نکرد. مورکوفسکی به روزنامه گفت: “یا او گلف بازی می کرد یا داخل دفتر بیضی بود ، عصبانی شد و هر شخصی را که به او وفادار و وفادار بود ، از معاون رئیس جمهور شروع به کشتن کرد.” “او می خواهد فقط برای این عنوان در کاخ سفید بماند. او فقط به خاطر منیت خود می خواهد بماند.

پنجشنبه شب دونالد ترامپ او خشونت در واشنگتن و حمله بی سابقه به کنگره را محکوم کرد ، اما مسئولیت را بر عهده نگرفت. اما از نظر لیزا مورکوفسکی ، مسئولیت های رئیس جمهور معزول روشن است: “طرفداران وی چه کاری باید انجام می دادند؟ آنها از رئیس جمهور دستوری دریافت کردند. و بنابراین آنها آمدند ، جنگیدند و مردم زخمی شدند و دیگران جان دادند ».

مورکوفسکی از مسئولیت جمهوری خواه خود س questionال می کند و وفاداری وی به تصمیمات حزب پس از ترک ترامپ بستگی دارد. “اگر حزب جمهوریخواه چیزی بیشتر از حزب ترامپ نشده است ، من صمیمانه تعجب می کنم که آیا این حزب برای من مهم است.”

مورکوفسکی درباره اصلاحیه 25 که امروز توسط چندین کشور به آن اشاره شد ، توضیح داد رسانه های عمومی در آلاسکا که فکر نمی کرد زمان کافی برای احضار آنها وجود دارد یا انجام یک رویه استیضاح ممکن است.

منتشر شده ترافل https://store.truffleat.com/

Trufflebar بانکوک به زودی 2021 برمی گردد. طراحی شده توسط trufflebar.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *