[ad_1]

بود هیئت نماینده های اروپا از حزب دموکرات ، منصوب شده توسط بروکسل برای نظارت بر وضعیت مهاجران در مسیر بالکان. “ما می خواستیم برویم و مرز کرواسی و بوسنی را بدون عبور از آن بازرسی کنیم ، اما آنها ما را متوقف کردند. “، نماینده های پارلمان اروپا ، براندو بنیفی ، پیترو بارتولو ، الساندرا مورتی و پیرفرانسسکو مایورتینو را محکوم کرد. هیئت به مرز بین رسیده بود کرواسی و بوسنی برای کنترل عملیات ضد مهاجرتی مرز کرواسی پلیس کرواسی ، اما آنطور که انتظار داشتند نتیجه نگرفت. “در آنجا پلیس را در انتظار ما یافتیم که منطقه ای را که می توانیم با نوار سلفون حرکت کنیم مشخص کرد. “، گزارش ها از پیترو بارتولو ، که در ادامه توضیح داد اولین هشدار پلیس است کروات شاید به امید درمان بیشتر جلوی ادامه این گروه را نگرفت نرم، به کارول راکت.

پس از مکالمه طولانی با پلیس ، توضیح این که بررسی اختیارات قلمرو اروپا در اختیار پارلمان ما است ، و پس از چندین بحث و گفتگو با سفیران ایتالیا در کرواسی و کروات ها در ایتالیا ، تصمیم گرفتیم محاصره را تحمیل کرده و در داخل ادامه دهیم. اتحاد. اتصال. ما را تعقیب کردند و دوباره متوقف کردیم ، پلیس برای جلوگیری از حرکت به جلو ما یک باند انسانی درست کرد. “. در آن لحظه فرمانده به مأموران دستور داد گروه را دنبال كنند و از رسیدن آنها به ایست بازرسی در جنگل جلوگیری كنند كه منجر به یك مسابقه واقعی شد. در ادامه خوانده می شود آینده که چندین روزنامه نگار وجود دارد مسدود توسط پلیس در حالی که ده افسر آماده می شوند تا مانعی برای جلوگیری از دسترسی به ایست بازرسی تشکیل دهند.

واکنش نمایندگان چپ گرا که فریاد زدند: “چه چیزی برای پنهان کردن وجود دارد؟” اگر استانداردهای بین المللی مطابق اعلام دولت کرواسی رعایت می شوند ، چرا مانع عبور ما می شوید؟ “ اما پلیس کرواسی بلافاصله تعدیل شده اقدامات آنها ، ادعا می کنند که “حضور نمایندگان پارلمان می تواند اقدامات غیرقانونی مهاجران بوسنیایی را تشویق کند.” اما علیرغم توضیحات منابع دیپلماتیک کرواسی ، این هیئت اقدام سیاسی علیه کرواسی را اعلام کرد. “اگر ما قصد ارتکاب جرمی را داشتیم ، شما باید شکایت رسمی کنید و به ما بگویید دقیقاً چه جرمی مرتکب شده ایم.”، بنيف طي تماس تلفني دور از صميمي با سفير كرواتي گفت.

واضح است که یک بار دیگر نیز امتحان شده است حتی از پناهندگی بوسنیایی جلوگیری می کند “، Majordino را اضافه کنید. “و مطمئناً نمی توانستیم تصور کنیم که چنین اتفاقی زیر چشم خودمان بیفتد.” با برخوردی که همکارانشان دریافت کردند ، چندین نماینده از آنها تعجب کردند پی دی اکنون آنها این قسمت را به عنوان یک واقعیت توصیف می کنند “بسیار جدی“و دیوید ساسولی ، که اظهار نظر می کند ، همین نظر را دارد.”تعجب “ برای اپیزود رخ داده ، با توجه به “قانون و بدهی ” هیئت بازرسی از مرزهای خارجی اتحادیه. در این صورت انتظار می رود واکنش ها دیپلمات های اتحادیه اروپا و دولت ایتالیا برای دریافت توضیحات از زاگرب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *