[ad_1]

“آ تحریک، تلاشی برای بی اعتبار کردن شهرت کرواسی. درگیری بین دولت زاگرب و چهار نماینده مجلس از سوسیالیسم پیترو بارتولو، الساندرا مورتی، پیر فرانچسکو ماجورنو است براندو بنفی که از مرز بین دیروز بازدید کرد کرواسی است بوسنی برای بررسی شرایط زندگی در مهاجران هفته ها آنها در مرز مسدود شده و توسط پلیس کرواسی متوقف شده اند. این را وزیر کشور بیان کرد ، داور بوژینوویچ، پاسخ به خبرنگاران. این اتهامات موجب واکنش جدید سیاستمداران ایتالیایی شده است که روز گذشته به کار نیروهای امنیتی کرواسی اعتراض کردند ، آزادی حرکت در قلمرواتحادیه اروپاآنها گفتند: “ما از سخنان وزیر داور بوژینوویچ متعجب شده ایم ، ما انتظار داشتیم كه بخاطر جلوگیری از انجام كار مان عذرخواهی كنیم نه اتهامات دروغین.”

به گفته پلیس ، چهار نماینده پارلمان اروپا در یک گذرگاه مرزی منظم حاضر نشده اند ، اما سعی در عبور از مرز در یکی از ایست های بازرسی مورد استفاده مهاجران برای ورود به اروپا از طریق کرواسی داشتند. وزیر گفت: “رفتار چهار قانونگذار ایتالیایی نیز باید محکوم شود ، زیرا این یک تلاش آشکار برای بدنام کردن شهرت کرواسی و نادیده گرفتن قوانین آن است” ، وزیر با یادآوری اینکه این ماموران مسئول کنترل مرزهای خارجی اتحادیه اروپا با رعایت کامل هستند ، گفت: قوانین ملی و بین المللی. وی توضیح داد: “گذرگاه های مرزی برای چه مواردی انجام می شود ، اگر افرادی وجود داشته باشند که توانایی ورود و خروج از ایالات در جنگل ها و رودخانه ها را دارند” به گفته بوزینوویچ ، هیچ یک از آنها مجوز نداشتند ، “زیرا امکان صدور مجوز برای عبور غیرقانونی مرز وجود ندارد.” کرواسی بهپارلمان اروپا و پلیس نیز افتتاح کردتحقیق و بررسی در مورد آنچه برای چهار نماینده سوسیالیست اتفاق افتاده است. به نظر وزیر کروات این بود که قصد “ارائه یک ارائه در مرز، با توجه به اینکه همزمان گروهی از مهاجران در حال حرکت به نقطه ای بودند که نمایندگان پارلمان اروپا مایل به ورود به بوسنی بودند.

اما نماینده های پارلمان اروپا در پاسخ گفتند که “عکس ، صوت و فیلم اثبات می کنند که ما در حالی که هنوز از مرز فاصله داشتیم برای جلوگیری از بازرسی متوقف شده ایم. ما به مقامات اطلاع داده ایم کرواتی برای بازدید ما از قبل و اطمینان از انطباق با قوانین قابل اجرا ما تأییدیه دریافت کرده بودیم که می توانیم برویم و ببینیم در مرز چه اتفاقی می افتد ، ظاهراً بدون عبور از آن ، که هرگز قصد ما نبوده و چندین بار نیز برای پلیس تکرار کردیم. ” اما بعد از رسیدن به فاصله چند صد متری از مرز ، آنها نتیجه گرفتند: “ما بدون دلیل موجهی از رسیدن به آن جلوگیری كردیم. من کسی را مقصر می دانم ، اعضا را حتی بیشتر سرزنش می کنم پارلمان اروپا، تلاش برای انجام اقدامات غیرقانونی بدون هیچ گونه مدرکی در هر کشور دموکراتیک می تواند برای آزار و شکنجه کسانی که چنین می گویند ، باشد. شرم آور است که نماینده دولت اتحادیه اروپا از کار نمایندگان مجلس می ترسد. امیدواریم مقداری بدست آوریم عذرخواهی رسمی و ما مطمئناً از مقامات اروپایی درخواست خواهیم کرد که آنچه اتفاق افتاده را بررسی کنند. “

واقعیت بین المللی – اخبار بین المللی از پایتخت های اصلی و پرونده Mediapart

از ilfattoquotidiano.it پشتیبانی کنید: هرگز در این لحظه دوست ندارید
ما به شما احتیاج داریم.

در این هفته های همه گیر ، ما روزنامه نگاران ، اگر وظیفه خود را وظیفه شناسانه انجام دهیم ، در حال انجام یک خدمات عمومی هستیم. به همین دلیل ، هر روز در اینجا در ilfattoquotidiano.it مفتخریم که صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه می دهیم: اخبار ، اطلاعات اختصاصی ، مصاحبه با کارشناسان ، نظرسنجی ها ، فیلم ها و موارد دیگر. با این حال ، همه این کارها هزینه های اقتصادی زیادی دارد. تبلیغات ، در زمانی که اقتصاد راکد است ، درآمد محدودی را ارائه می دهد. با پیکان دسترسی همخوانی ندارد. به همین دلیل از کسانی که این سطور را می خوانند می خواهم از ما حمایت کنند. حداقل مشارکت با قیمت کاپوچینو در هفته ، که برای کار ما ضروری است ، به ما کمک کنید.
به یک کاربر پشتیبانی تبدیل شوید اینجا کلیک کنید.

متشکرم
پیتر گومز

اما اکنون ما کسانی هستیم که به شما احتیاج داریم. چون کار ما قیمت دارد. ما افتخار می کنیم که هر روز می توانیم صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه دهیم. اما تبلیغات در زمانی که اقتصاد راکد است درآمد محدودی را ارائه می دهد. با رونق دسترسی به ilfattoquotidiano.it مطابقت ندارد. به همین دلیل است که از شما می خواهیم با حداقل مشارکت برابر با قیمت یک کاپوچینو در هفته از ما حمایت کنید. مبلغ کمی اما اساسی برای کار ما. به ما کمک کن
کاربر پشتیبانی شوید!

با سپاس
پیتر گومز


ilFattoquotidiano.it

اکنون پشتیبانی کنید


پرداخت های موجود

مقاله قبلی

برمه ، تانک ها و ایست های بازرسی: ارتش پس از کودتا در خیابان های پایتخت نگهبانی می کند – فیلم

بعدی
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *