[ad_1]

کوید ، ممنوع الخروج به بارسلونا برمی گردد
کوید ، ممنوع الخروج به بارسلونا برمی گردد

مقررات منع رفت و آمد به بارسلونا بازمی گردد برای متوقف کردن موج جدید کوید: محدودیت های جدید از آخر هفته شروع می شود: از آخر هفته شروع می شود

کووید. اسپانیا ، هلند و قبرس با رنگ قرمز روی نقشه های اتحادیه اروپا قرار دارند

نوع دلتا در حال گسترش در سراسر اروپا و افزایش عفونت ها ، به ویژه در اسپانیا ، هلند ، قبرس و مالت است.، که به رنگ قرمز و قرمز تیره در نقشه هفتگی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری اروپا (ECDC) برای فرکانس Covid رنگ شده است.

اوضاع بدتر شده است ، به ویژه در اسپانیا ، که کاملا قرمز است و چندین منطقه (از جمله کاتالونیا ، کاستیا و لئون) با قرمز تیره مشخص شده اند. در جنوب فرانسه نیز عفونت ها افزایش یافت که همراه با ایرلند ، بلژیک و مناطقی از سوئد ، فنلاند و دانمارک زرد شد. از طرف دیگر ، ایتالیا کاملاً به رنگ سبز تأیید می شود.

هلند ، رونق در عفونت ها ، 13.4 درصد مثبت است

در هلند ، عفونت ویروس کرونا در بیماری اخیر 500٪ افزایش یافته است هفته یاتاقان 4/13 درصد درجه مثبت بودن. طبق گزارش رسانه های محلی ، این امر توسط انستیتوی ملی بهداشت عمومی (Rivm) اعلام شد. این بزرگترین افزایش گزارش شده از زمان شروع آزمایشهای انبوه در ژوئن 2020 برای ردیابی مثبت بودن جمعیت است.

هفته قبل میزان مثبت 4.6 بود. در هر صورت بین یک هفته تا هفته دیگر تعداد تامپون ساخته شده عملاً دو برابر شده است بیش از 370 هزار شیوع عفونت های ثبت شده در بین جوان ترین ها ، یعنی. در گروه سنی بین 18 تا 29 سال ، به ویژه بزرگ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *