[ad_1]

مگان مارکل دوباره باردار است: خبر شگفت انگیز برای دوکهای ساسکس پس از سقط جنین در این تابستان.

مگان مارکل نوعی طوفان در زندگی شاهزاده هری انگلیسی بود. بازیگر سابق کت و شلواردر واقع ، این به معنای واقعی کلمه رابطه بین پسر و خانواده اش را تغییر داد ، که باعث شد او تصمیم بگیرد پست ها و عناوین ارث خود را ترک کند تا بتواند با همسرش در آرامش زندگی کند. برای حدود 10 ماه شاهزادگان سابق ساسکس آنها انگلیس را ترک کردند و دیگر برنگشتند. آنها ابتدا در کانادا زندگی می کردند و اکنون در کالیفرنیا زندگی می کنند ، ایالتی که دستیابی به فرصت های شغلی را آسان می کند.

رابطه با خانواده هری هرگز برای مگان ، که تصمیم گرفت به تدریج از نامزدی های عمومی دور شود و از اولین بارداری خود برای جدایی از زندگی سوyl استفاده کرد ، ایده پردازی نداشت. کاخ باکینگهام. ادامه فشار رسانه ای و نفوذ روزنامه های مجله انگلیسی این کار را انجام داد. پس از انتشار نامه خصوصی دعوت از پدرش ، در واقع مگان تصمیم گرفت که برای استفاده از رازداری بیشتر بهتر است از این زمینه دور شود.

اگر می خواهید همه اخبار ما را در زمان واقعی دنبال کنید اینجا را فشار دهید

مگان مارکل دوباره باردار است؟

دوران پرواز دوکهای سابق ساسکس در آمریکا یک دوره نه چندان خوشحال است. ابتدا بیماری همه گیر که مانع پروژه های آنها شده و امکان حمل و نقل بین انگلستان و ایالات متحده وجود دارد ، سپس سقط جنین توسط مگان در جولای سال گذشته اتفاق افتاد. تجربه ای که خود خانم بازیگر آن را “ویرانگر” توصیف کرد. با این حال ، به نظر می رسد آرامش دوباره برگشته و مگان مارکل دوباره باردار است. قرار است این عکسی باشد که اخیراً گرفته شده است ، که در آن او یک ژاکت بسیار بزرگ به تن دارد ، که برای متخصصان ستون شایعات برای پنهان کردن بارداری است.

همچنین بخوانید ->مگان مارکل آماده است پدرش و روزنامه های بزرگ را محکوم کند: به همین دلیل است

برای تأیید خبر خوب احتمالی ، تصمیم برای به تعویق انداختن دادرسی در دادرسی که مگان علیه دیلی میل و سان به دلیل انتشار بخشی از نامه خصوصی دعوت پدرش از سالها قبل تشکیل داده است ، موکول خواهد شد در حقیقت ، قضات اعلام کرده بودند که جلسه دادرسی فقط به دلایل مهم و صمیمی به تعویق می افتد ، دسته بندی هایی که بارداری احتمالی کاملاً متناسب است.

همچنین بخوانید ->مگان مارکل ، ترس از پرنس هری: “شایعات طلاق …”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *