[ad_1]

همسر مگان ، مارکل هری ، به عنوان جذاب ترین ستاره مو قرمز در جهان انتخاب شده است: چه کسی در این رده بندی ظاهر می شود؟

مگان مارکل او قبلاً می دانست ، اما اکنون رسمی است: شاهزاده هری و سلبریتی با جذاب ترین موهای قرمز جهان. اگر واقعاً بخواهیم “مو را به چهار قسمت کنید“(فقط برای ماندن در موضوع مو) ، ما می توانیم حداقل چند شخصیت جذاب مو قرمز پیدا کنیم. چند سال پیش ، من یک تقویم را با مقدار زیادی تصادف کردم مردان مو قرمز (واقعاً هیچ چیز ناپسندی) که واقعاً جذابیت انکار ناپذیر خاص خود را داشتند.

اما ظاهراً طبق مطالعه ای که توسط OnBuy.com جشن گرفتنروز جهانی بوسه زنجبیل (که همین دیروز ، 12 ژانویه برگزار شد) ، بیشتر 5،000 رای دهنده ترجیح می دهند که شاهزاده فراری باشد.

البته باید گفت که گذشته هری به ایجاد هاله ای از رمز و راز جذاب کمک کرد که ما آن را بسیار دوست داریم. هری به عنوان یک شاهزاده با تمام راحتی و تجملاتی که زندگی کاخ ارائه می دهد ، در واقع تصمیم به چنین کاری گرفته است. ترک کردن قلعه و عناوین سلطنتی آن به نام عشق. چگونه می توانید در مقابل چنین داستانی ذوب نشوید؟

https://www.youtube.com/watch؟v=uUB_pgejcCw

اعتبار ویدیویی خانواده سلطنتی

امروز هری با چشمانی تازه جهان را کشف می کند، او پدر شد و شوهر یک بازیگر سابق زیبا و فداکار است. گویی که این کافی نیست ، زوجین یک کار بسیار عالی را انجام داده اند ، یعنی بهبود جهان ما ، پادکست (یا یک یک مستند نتفلیکس) به موقع. چگونه قربانی جذابیت چنین زوجی نشویم؟ واقعاً غیرممکن است!

از همسر مگان مارکل گرفته تا کارن گیلان ، جذاب ترین چهره های مشهور مو قرمز در جهان …

اما با گفتن این ، چه شخصیت های مو قرمز دیگری (شما همچنین می توانید آهنگ از مجموعه انیمیشن را بشنوید “)سرخ آنا“؟) آیا آنها در رتبه بندی حضور خواهند داشت؟

به غیر از پرنس هری (که 83٪ آرا را به دست آورد) فقط چند مورد را نام ببریم ایسلا فیشر، جسیکا چستین، کارن گیلان است مایکل فاسبندر.

خلاصه اینکه هری ما واقعاً در شرکت خوبی است! اتفاقاً ، این اولین بار نیست که دنیای شایعات جذابیت شاهزاده را جشن می گیرد. با کمال احترام به ویلیام ، برادرش نیز در واقع انتخاب شد. “جذاب ترین پدر دنیا“دوباره ، ما فقط می توانیم چنین نتیجه ای را تأیید کنیم ، فکر نمی کنید؟ قبل از خداحافظی ، بیایید به بررسی تقویم با مدل ها موی سرخ ، دوست دارید بپیوندید؟

تصویر از اینستاگرام[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *