[ad_1]

شکاف بین مگان مارکل و خانواده سلطنتی ادامه دارد. بعد از اینکه او و همسرش هری به ایالات متحده رفتند و زندگی جدیدی را به دور از امتیازات سلطنتی آغاز کردند ، این زن و شوهر هنوز نمی توانند آرامش پیدا کنند. کاخ باکینگهام به نظر می رسد که اغلب شادی آنها را تضعیف می کند. و فقط در چند روز گذشته ، به نظر می رسد پس زمینه جدیدی بوجود آمده است که می توانست مگان مارکل را پس از دانستن درخواست کاخ باکینگهام ، عصبانی کند. نام او را بردارید از شناسنامه کوچک آرچی. اما بیایید با جزئیات ببینیم چه اتفاقی می افتد.

مگان مارکل با عصبانیت: تضادها با کاخ باکینگهام به او اجازه نمی دهند

یک بار دیگر ، مگان مارکل “ضربه” دیگری از خانواده سلطنتی دریافت کرد. در واقع ، در چند روز گذشته ، همانطور که گزارش شده است ایمیل روزانه، شایعه شد که مدتی پیش کاخ باکینگهام درخواست حذف نام مارکل از شناسنامه کوچک آرچی را دارد. این تغییر پس از تولد شاهزاده اتفاق خواهد افتاد ، اما فقط اکنون همه چیز آشکار شد واقعیت در مورد آنچه اتفاق افتاده است در حقیقت ، این ژست در اصل به عنوان توجه به لیدی دیانا، اما به نظر می رسد اکنون وضعیت بسیار واضح تر شده است. و طبق شایعات مداوم ، کاخ باکینگهام درخواست برکناری آن را کرده است.

فوری تخلف علیه مگان مارکل ، که به گفته منابع نزدیک منفجر خواهد شد. “ تغییر نام برای اسناد عمومی در سال 2019 توسط قصرهمانطور که توسط اسناد مقامات ارشد دادگاه تأیید شده است. و نه توسط دوشس و نه از دوك ساسكس درخواست نشده است“او سخنگوی خود را اعلام می کند. اما نسخه وقایع همه را متقاعد نمی کند ، در واقع دبیر سابق ملکه معتقد است که این تنها قسمت اولیه برنامه هری و مگان از تاج انگلیس دور شوند. به طور خلاصه ، هنوز تردیدها و عدم اطمینان های زیادی در این مورد وجود دارد. با این وجود یک چیز تقریباً قطعی به نظر می رسد: رابطه مارکل و خانواده سلطنتی در حال خراب شدن است. آیا آنها قادر به دستیابی به آتش بس خواهند بود؟ خواهیم دید.

همچنین بخوانید: GF Vip ، Alba Parietti از آندره زلتا در برابر اتهامات دفاع می کند: “این همه تقصیر من است”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *