[ad_1]

اخبار

یک حادثه دیپلماتیک جدید در انگلیس؟ خانواده سلطنتی در شرف طوفان جدید است ، زیرا Archie کوچک در تابستان به دیدار اقوام نخواهد رفت

آیا فاجعه جدیدی در انگلیس قریب الوقوع است؟ در واقع به نظر می رسد که مگان مارکل در تابستان با هری به لندن برنخواهد گشت. من از آن یاد گرفتم ایمیل روزانه. منابع روزنامه فاش کرده اند که دوشس ساسکس قصد ندارد از لس آنجلس سفر کند تا شاهزاده هری را در بازگشت به خانه همراهی کند. اگرچه در هفته های اخیر صحبت هایی مبنی بر اینکه این زوج در حال برنامه ریزی تابستان خود در انگلیس هستند ، صحبت می شود ، اما به نظر می رسد چیزی تغییر کرده است. اگر همه گیرها اجازه دهد هری در اوایل تابستان به لندن برمی گردد و این مطمئناً است. با این حال ، بسیار قطعی نیست که خانواده وی با او همراه شوند.

آنها از زمان ترک لندن برای دیدن خانواده به خانه برنگشته اند. آنها ترجیح داده اند زندگی جدیدی را دور از خانواده سلطنتی و امتیازات مرتبط با آن آغاز کنند. شاهزاده هری از زمان مهاجرت برای اولین بار برای دیدار با خانواده به لندن خواهد رفت ، اما هنوز برنامه ها به طور کامل مشخص نشده است. بیشتر به توسعه همه گیری و محدودیت های Covid بستگی دارد. اما آیا کوید جلوی مگان را می گیرد یا چیز دیگری؟ دلایل آن شخصی و خصوصی است.

اگر مامان مگان پرواز نكند ، آرچي ، پسر ارشد آنها نيز احتمالاً نمي تواند. بنابراین ، خانواده سلطنتی ممکن است این بار دیگر پسر شاهزاده هری را نبینند. ملکه الیزابت مجبور است جلسه را با نوه بزرگ خود ، و همچنین با پدربزرگ چارلز ، اما همچنین با شاهزاده ویلیام لغو کند. هیچ یک مجموعه پس بین پسر عموهای خانه ویندزور. اما شما در قبال اخباری که در این باره واکنش نشان می دهید ، چگونه خواهید بود مگان مارکل پرنس هری را تا لندن همراهی نخواهد کرد؟

منابع از ایمیل روزانه فاش کرده اند که این در حال حاضر یک تصمیم موقت توسط دوشس ساسکس است. بعلاوه ، هیچ توهینی علیه خانواده سلطنتی در پس این تصمیم وجود نخواهد داشت ، بنابراین از طرف همان خانواده اراده می شود که پرونده دیپلماتیک را منفجر نکنند. و دقیقاً به دلیل کوید ، این واقعیت که هری به تنهایی سفر خواهد کرد ، شاید کمتر مشکلی برای مقامات سلطنتی باشد.

هری و مگان آنها همچنان در رویدادهای خانوادگی مورد استقبال قرار می گیرند ، این توسط منبع دیگری اضافه شد. با این حال ، به نظر می رسد یکی از دلایلی که باعث می شود مگان در رویدادهای بعدی خانواده سلطنتی شرکت نکند این است که وی خطر تعطیلی آنها را دارد. با این حال ، در ماه مارس گذشته ، آرچی کوچک مادر و پدر را به انگلیس همراهی نکرد. اگر او حتی در تابستان برنگردد ، آیا نارضایتی بیشتری وجود دارد؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *