[ad_1]

همسر هری نمی تواند آرامش پیدا کند ، حتی اگر از کاخ باکینگهام فاصله گرفته باشد.

هری و مگان
هری و مگان (عکس: گتی)

بی احتیاطی از انگلستان ناشی می شود. کاخ باکینگهام دستور داد نام همسر هری از شناسنامه نوزاد حذف شود آرچی. واکنش مگان مسالمت آمیز نبود ؛ برعکس ، دوشس ساسکس زمانی فوران کرد که فقط کلمات “اعلیحضرت سلطنتی دوشس ساسکس” در قسمت مادرش ، بدون نام “ریچل مگان” ظاهر می شد.

به گزارش دیلی میل ، این تغییر توسط ملکه یک ماه پس از تولد آرچی انجام شد. در ابتدا مردم به فکر ادای احترام به لیدی دیانا از مگان افتادند. در حقیقت ، شاهزاده خانم ولز زمانی “او والای شاهنشاهی دوشس ساسکس” نامیده می شد.

همچنین می توانید به این عضو علاقه مند شوید >>> هری و مگان از هم جدا شدند: یک چرخش در خانواده سلطنتی

هری و مگان
هری و مگان (عکس: گتی)

توهین دیگری در این بین کاخ باکینگهام است مگان مارکل که زندگی شخصی دوشس ساسکس را تحت تأثیر قرار می دهد. در حقیقت ، شایعات مربوط به طلاق احتمالی از شاهزاده هری چیزی جز افزایش ندارد. او می خواهد تابستان سال آینده به لندن برگردد تا اینکه همسر و آرچی کوچکش می خواهند لس آنجلس را ترک کنند.

مشکلات مربوط به مشکلاتی که به طور نامتناسبی رشد می کنند. مگان از ملکه الیزابت عصبانی است و رابطه او با خانواده سلطنتی چیزی جز ترکیدن بیشتر نیست و لغو نام می تواند کاهشی باشد که کمر شتر را می شکند.

همچنین می توانید به این عضو علاقه مند شوید >>> ملکه الیزابت ، رسوایی خانوادگی: باعث دستگیری شد

سخنگوی مگان در واقع گفت: “تغییر نام اسناد عمومی در سال 2019 توسط کاخ درخواست شد ، همانطور که اسناد مقامات ارشد دادگاه تأیید شده است. و نه توسط دوشس و نه از دوك ساسكس درخواست نشده است. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *