[ad_1]

مگان مارکل نام خود را در شناسنامه آرچی تغییر می دهد. این دیگر توسط راشل مگان ، بلکه “بزرگواری سلطنتی او دوشس ساسکس” به احترام لیدی دیانا نوشته نخواهد شد.

این تغییر از امروز نیست ، بلکه یک ماه پس از تولد کودک ساسکس کودک ، چند ماه قبل از آخرین خداحافظی با خانه سلطنتی اتفاق می افتد.

بسیاری تعجب می کنند که چرا این انتخاب مطمئناً مورد پسند شاهزاده ویلیام قرار نخواهد گرفت ، که از قبل از استفاده از تصاویر لیدی دیانا در وب سایت بنیاد آرچول از برادرش عصبانی است.

مگان مارکل نام خود را تغییر می دهد: ادای احترامی به لیدی دیانا یا راه دیگری برای ورود به روزنامه ها؟

مگان مارکل نام خود را تغییر می دهد
مگان مارکل نام خود را تغییر می دهد

مگان مارکل به رسوائی ها عادت کرده است ، بعضی کاملاً غیر ارادی و برخی دیگر احتمالاً برای این امر مفید هستند تا مردم را همدلتر کنند.

یا صرفاً داشتن تصویری تمیزتر از نامزدی احتمالی وی در انتخابات ایالات متحده در سال 2024 استفاده از لیدی دیانا همیشه یک نقطه شروع عالی است زیرا او در همه دنیا دوست داشته شده است.

این سال همچنان باقی است که هری هرگز اجازه نخواهد داد نام مادرش فقط برای تبلیغات استفاده شود. با این حال ، کسانی هستند که قسم می خورند که شاهزاده کاملاً تحت سلطه مارکل است و نمی تواند برای خودش فکر کند.

آیا مگان و هری دچار بحران می شوند؟

مگان مارکل نام خود را تغییر می دهد
مگان مارکل نام خود را تغییر می دهد

مدتی است که در مورد طلاق قریب الوقوع این دو صحبت می شود ، که شایعات مربوط به بارداری احتمالی مگان مارکل را متناوب می کند: کسانی هستند که قسم می خورند که این دو اختلاف نظر دارند ، که هری نمی تواند در آمریکا خوب زندگی کند و دلش برای او تنگ می شود انگلستان

با این حال ، دیگران قسم می خورند که آنها بیش از هر زمان دیگری متحد و شادتر هستند و سرانجام خانه خود را در ایالات متحده پیدا کرده اند.

در واقع ، در ماه ژوئن ، اگر همه گیری اجازه دهد ، هری ماه ها برای دیدن خانواده اش به انگلیس می رود ، اما مگان و آرچی کوچولو در آنجا نخواهند بود امتناع رسمی با دلایل عملی و لجستیکی ایجاد می شود ، اما آیا واقعاً چنین است؟

ما انگیزه واقعی را نمی دانیم ، اما این سوicion ظن که چیز دیگری در زیر آن است به شدت در ایده های ما فرو می رود. همانطور که آندروتی گفت: تفکر گناه می شود ، اما اغلب اوقات این کار را درست انجام می دهد.


نمایش پست ها:
61

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *