[ad_1]

مگان مارکل همچنین از ظاهر سلطنتی خداحافظی کرد. دوشس سابق ساسکس از یک دختر سلطنتی تا دختری از کالی. نحوه تغییر کمد لباس او در اینجا است

فقط سه سال از آن زمان می گذرد مگان مارکل، بازیگر سابق آمریکایی ، رسماً همسر پرنس هری شد.

ابتدا Megxit و سپس همه گیری وجود داشت. در طی این 2020 دشوار دوشس سابق او از خانواده سلطنتی انگلیس فاصله گرفت. اما به همین دلیل از محبوبیت کمتری برخوردار نبود.

خود به نظر می رسد در ملا public عام رژه می رود، درست قبل از گسترش Covid-19 و لباس های گاه به گاه پوشیده شده در هنگام پخش مستقیم از Zoom ، وی را به محبوب ترین پادشاه جهان تبدیل کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=IJR7wIoIfaA

اعتبار ویدیوییeveningstandard

طلاق از خانواده تمرکز بر روی آن را بسیار افزایش داد مگان مارکل.

شروع از سمت راست از سبک او، از نگرش به مردم و از طبیعت مدرن زن که تسلیم سازش نمی شود. همه اینها 2020 او را انقلابی تعریف کرد.

تأثیر مگان مارکل در کمد لباس طرفداران مهم بود در ماه های اول سال ، قبل از بازگشت به قاره جدید و قبل از همه گیری ، ساسکس سابق برخی از زیباترین لباس های خود را به نمایش گذاشت.

حتی قرنطینه نیز نتوانست زیبایی و مدرن بودن مگان را پنهان کند ، چیزی که او برای نشان دادن آن احساس راحتی کرد. طرف تصادفی از کمد لباسش

تا حدی که در آخرین روزهای سال 2020 ، ساسکس سابق خود را در صفحه اول قرار داد ایمیل روزانه پوشیدن پارک کردن باربر و چکمه لبه دار.

سبک جدید آمریکایی

مگان مارکل او سبک خود را با زندگی جدید آمریکایی تطبیق داد. او با کت ها ، ظاهر ابتدایی ، دامن های تا زانو ، کلاه های معمولی انگلیس خداحافظی می کند.

او دیگر نمی ترسد بین آنها جرات کند شلوار چرمی ، پیراهن های بزرگ، گردنبندهای “نادرست” ، شلوار جین و باله.

حتی از نظر مدل مو ، به نظر می رسد که او به شدت دگرگون شده است: او دیگر باب طولانی نیست ، او از قبل موهای بسیار بلندی می پوشد و غالباً از شینیون ژولیده ای که خیلی دوستش دارد و باعث شده است خانواده های سلطنتی بینی خود را بالا ببرند ، استفاده می کند.

ملکه چه فکری خواهد کرد؟ مگان دیگر علاقه ای ندارد ، او احساس ترس می کند بدون ترس از انتقاد واقعی ، هر کاری را که می خواهد انجام دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *